Dita Von Teese

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Összetétel: bergamott, pünkösdi rózsa, bors, jázmin, rózsa, tiare virág, pézsma, szantál, pacsuli, guaiac fa, tömjén

Dita Von Teese EDP fújós
Ár: 5 ml 1000.- +p , Eladó: eletszinei
Állapot: üvegéből, Helyszín: --, fizetés: utalás után postán maradó, foxpost
Ár: 9000 , Eladó: iryna39
Állapot: 18/20 ml, Helyszín: Budapest xiii, fizetés: Fizetés személyes átvételkor vagy előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erika80

2019. november 25.

Határozottan vintage stílust képvisel. Amellett erőteljes, ütős és merész a kifújás pillanatában. A rózsák és a pacsuli nagy nyomatékon dolgoznak benne, de a jázmin, a bergamott is szépen aláfest. Balzsamosság, fásság és némi füstösség is lapul benne, igazán jól illik hozzá a fekete üveg. Nekem Marilyn Monroe jut erről az illatról eszembe, hozzá is simán tudnám társítani ezt az illatot, de szigorúan sötét ruhában. Időben és stílusban egyaránt.
Idővel azért szépül, változik az illata. Csendesebb és igazán finom, nőies lesz. Számomra az tetszik leginkább, a lecsengése. Az elején számomra túlontúl erőteljes. Mindvégig jelentős rózsa-dominanciával rendelkezik. Szerintem kimondottan felnőttes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

pomme

2019. május 5.

Csak natural spray verzióban volt meg, de annyira tetszett, hogy azonnal lecsaptam itt egy EDP-re is, köszönöm még egyszer, galagonyanya :)
Kezdem is a tőlem megszokott litániával :D Szóval amikor először találkoztam ezzel a parfümmel (Budapest-Corvinos Müller) a kétezres évek elején, akkor mindenképp ki akartam próbálni. Klasszikus "pufifújóka" (nemtommianeve :D), kicsit szadomazo-s feelingű, fekete üveg. Nagyon-nagyon "Ditás". Ősmansonosként nyilván tudtam, ki is a hölgy, nagyon szurkoltam nekik, de mint azt tudjuk, nem lett egy hosszú kapcsolat. Cserébe kaptunk egy szinte tökéletes Golden Age of Grotesque albumot, aztán egy siratós-szakítós Eat Me, Drink Me lemezt, amitől már nem voltam elájulva, de hát én is öregedtem közben :) Akkoriban nekem ez egy ultimate öreges-nyanyás parfüm volt, és nem értem, hogy akkoriban mi volt az orrommal, mert azóta több ilyen pusztulatnak elkönyvelt parfümöt is újrapróbáltam, és semmi baj nincs velük, sőt (mondom, öregszem :D).
Az EDP és a natural spray egyébként sokban különbözik. A natual spray szinte nyárias, egy fél tömjén vagy füstösség, annyi nincs benne. Inkább egy kis citrusosságot érzek bele, de nem igazán dámás, inkább csak elegáns, tavaszi-nyári illat. Azt hittem nagyon sokáig, hogy utálom a jázmint, de rájöttem, hogy csak azt a Chanel-féle karótnyelt, éles jázmint nem szeretem. Ami itt nyílik tavasszal-nyáron a bokrokon jázmin, az gyönyörű, fiatalos, tök jól illik a sós tengeri levegőhöz, kicsit sem nyanyás vagy gyöngyvirágos (ahogy nálunk szidni szokták :D). Ezzel szemben a parfüm sokkal nehezebb, semmi citrus nincs benne, az elején nagyon füstös-tömjénes, utána már csak a sima elegáns illat marad, de a jázmint alig érzem benne. Viszont ez is csodaszép és kerek. Aki szereti a CM-t vagy a hasonló nagyöregeket, az próbálja ki, mert hasonló a stílus, de sokkal modernebb és sokoldalúbb. Egyszerűen imádom, mert úgy hozza Hollywood aranykorát, hogy közben simán lehet viselni most is. Oké, kicsit különcnek fognak nézni, de csak annyira, mintha J'adore-t hordanál 2019-ben 30 évesként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

infernal

2019. március 26.

A kedvenc parfümöm.
Nagyon különleges, nőies, tartós illat.
Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

A kedvenc parfümöm.
Nagyon különleges, nőies, tartós illat.
Kár, hogy már nem lehet kapni.

lacrymosa88

2019. január 11.

Eléggé tömény és tartós, így csínyján kell bánni vele. Fülledt, erotikus, nagyon érzéki és nőies illat, fiatal kislányoknak nem ajánlott. Az érett, magabiztos, csábító NŐ illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Sheila86

2018. november 2.

Szerintem erre az illatra meg kell érni. No meg ismerni kell hozzá, hogy ki is Dita vonTeese és így már talán jobban érthető az illat. :) Nem egy könnyű nyári illat, inkább télre ajánlanám, mert elég nehéz. Tudni kell viselni. Fülledt, erotikát sugárzó, tömény. Nekem a 20 ml-s változata volt meg és sajnos elég gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Blackxentric

2018. október 29.

Anno vettem meg, mikor megjelent. Nagyon tetszett az üvege és mikor beleszimatoltam egyből tudtam, hogy nekem ez kell. Kellemesen karakteres nem mindennapi illat, tartósságára sem panaszkodhattam, hiszen reggel fújtam egyet és este is éreztem az illatát.
Update: újra vettem, mert hiányzott. Az előző üvegnek a felét lepasszoltam anyukámnak, mert akkor úgy éreztem fiatal vagyok hozzá, talán húsz éves lehettem. Most hat évvel később viszont nagyon hiányzott. Ezt biztos nem adom senkinek. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Pajzs

2018. október 28.

Ez a parfüm egy rózsaszín neglizsé megtestesítője. Talán műselyemből készült, és kissé kommersz füstölők közt őrizték a szekrényben, de szappantól illatos testre húzták fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Nina1205

2018. október 19.

Anyukámtól kaptam, jót akart szegény és jól is ismeri általában az ízlésemet, de ezzel nagyon mellélőtt. Minden túl van benne tolva. Erőszakos, szúrós és valljuk be, na, hát büdös. A párom szerint még budiillatosítónak is rossz, párszori ottani használat után szerintem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

FrostJaina

2018. augusztus 10.

Imádtam! Hatalmas összhangban voltunk, sokan dicsérték is rajtam. Egy gond van... Nem találok sehol! Lehet még egyáltalán kapni? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mancsusz

2018. január 17.

Mostanában kezdtem el érdeklődni a Dita parfümök iránt és végül őt is sikerült megvennem. Hmm... igazán megosztó termék, tűkön ültem már, hogy én is kipróbálhassam. A csinosabbik, talpatlan verzió van meg, személy szerint nekem nagyon tetszik a csomagolása. Amikor fújtam belőle kettőt magamra eléggé befulladtam... Először nagyon erős volt, irritáló és nagyon elszomorodtam, hogy ennyire kellemetlen benyomást keltett bennem. Majd telt az idő és megmutatkozott a drága... egy igazán különleges-édes illattá változott. Annyira kellemes volt rajtam, meg is dicsérték páran, egész napon át tartott. Már értem, hogy miért ennyire megosztóak a visszajelzések... nem egy átlagos illat, de szerintem pont ez adja meg azt az elegáns-nőies-határozott érzést amit a hölgy képvisel. Imádom, bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Lyral, Geraniol, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol