Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2017. október 5.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrtónus-egységesítő, gyengéd hámlasztó természetes cellulózzal, ami finoman távolítja el az elhalt hámsejteket és a szennyeződéseket. A gyulladást csökkentő összetevők, mint pl. a méz, fekete fűz és alcea virág kivonatok megnyugtatják a kényes és érzékeny bőrt. A C-vitamin ragyogóvá és tisztává teszi a bőrképet, míg az E-vitamin és a trehalóz hidratál.

kundus

2017. december 10.

Már 10 hónapja használom másnaponta, és még mindig félig van. Eddig semmi nem volt ennyire hatásos, mint ez. A tág pórusok, a zsírosodásra hajlamos bőr, és a miteszerek is elmúltak. Naná, hogy megéri, újra vevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.

svekits

2017. október 11.

Még évekkel ezelőtt egy barátnőm kérte ki a véleményemet ezzel kapcsolatban, csupán a reklámvideója alapján, mondom lol, baromság. Aztán Arabelle Sicardinál láttam, hogy ez az egyik kedvenc terméke, őt meg a pokolba is elkísérném, ha bőrápolásról van szó, úgyhogy csak megvettem. Reggel vagy este, de egy nap csak egyszer szoktam használni, közvetlen arcmosás után, tonik előtt. Száraz bőrre felkenem, elmasszírozom, majd lemosom. Rögtön utána nagyon puha, selymes a bőröm, és hosszú távon azt is észrevettem, hogy nincsenek textúra-beli gondjaim. Sokáig problémát okozott főleg homlok környéken a szuper pici, kinyomható komedók, amik néha-néha begyulladtak, de amióta ezt használom (3 hónapja biztos van már), azóta abszolút nem tapasztaltam ilyesmit, úgyhogy engem megvett kilóra. Ráadásul még mindig csak az első tubust fogyasztom, pedig tényleg napi-másnapi szinten használom, mellette én nem is nagyon szoktam hámlasztani, csak max másfél hetente.

Na az, hogy a bőr hámlik-e le, ahogy a márka állítja, vagy a termék csomósodik össze - fogalmam sincs, majd egyszer megnézem laborban, de igazából tök mindegy, mert működik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Trehalose, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.