Biola

Ár:   3485 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lady_jellyfish, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Dezodorok

Üde, friss és dezodorált bőrérz etet elősegítő, az izzadás mérséklését támogató krémdezodor. A Ganoderma
lucidum gomba és a körömvirág kivonata elősegíti a bőrregenerációt az E-vitaminnal és allantoinnal együtt. A teafa és az eukaliptusz, illóolaja és a mentol támogatja a higiénikus bőrállapot fenntartását. Alkalmazás: Vékony rétegben az ápolandó hónalji bőrfelületre kenjük a golyós applikátorfej segítségével.

Wombatmancs

2021. február 10.

Már rengeteg bio golyós dezodort próbáltam már, de eddig ô a tuti. 😊 Nem irritálja az érzékeny bôröm és a hatása kitart egész nap. Az illata is finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

munoom

2020. szeptember 14.

Bírom, bejön. Nehéz egyébként jó dezodort találni. Eddig fújósat használtam, de az nagyon körülményes volt. Olyat nem szerettem volna, ami krém állagú és ujjal kell felkenni, az eddig használt golyós dezodorok pedig nem voltak hatékonyak, vagy nem jött be az illatuk sajnos. Ez most úgy néz ki, hogy befutó, bár még csak két hete használom rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Torpece

2020. április 16.

A legeslegjobb aluminiumsó mentes dezodor eddig! Nagyon sokfélét kipróbáltam már, de ami bevált az sajnos valamilyen oknál fogva már nem beszerezhető, remélem ő sosem fog erre a sorsra jutni. Az illata nekem nagyon bejön, olyan igazi gyógyszertári gyógynövényes, fás friss illat. Aki az ilyet nem szereti, gondolom hiába is a hatékonyság, nem fogja megvenni. Pedig a hatása kiemelkedő, nekem eddig csak a zöld Borotalco adta ezt. Egész napos frissesség, nulla izzadás. Webáruházból rendeltem, kb. 2 nap alatt megérkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin