Egyéb

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaperMama, Módosítva: 2012. július 18.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tinédzserek, pattanásos bőrűek részére pattanások elhalványítására, új pattanások keletkezésének megakadályozására, faggyútermelés csökkentésére.

AligatorBaby

2016. szeptember 15.

Idősebb tinikoromban, kb 10 éve próbáltam ki, valamennyit segített, inkább a nagyobb pattanásokon, de a hozzáfűzött reményeket nem váltotta be, mondjuk nekem erősen gyulladt aknés bőröm volt, de szerintem az is közrejátszhatott, hogy az én bőröm semmiféle parabént nem tolerál :S Amúgy pont ezt nem értem, miért kell bele az a fránya metilparabén?:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Racka

2014. január 20.

Tinédzser korom jól bevált kréme pattanások ellen. Zselés állaga miatt sosem éreztem nehéznek, kellően hidratált is, a patikat lehúzta és újabbak is akkor jöttek ki, ha nem bírtam h ne mogyorózzak, mákos bejglizzek :P vagy nagyobb stressz hatására. Sminkelni is szépen lehetett rá, és én mattító hatást is tapasztaltam, legalábbis sokkal kevésbé fénylett az arcom a nap végére. 1600-1800 ft körül volt, de sokáig használtam egy tégelyt (kb. 8-10 hónap). Annak idején bioboltban szereztem be. Kár, hogy szélesebb körben nem hozzáférhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

PaperMama

2013. augusztus 25.

2013.aug.25: az első véleményemet enyhén szólva barokkos túlzásnak érzem:) Persze valamennyit segített a ragya lehúzásában, egy kisebbet akár tényleg eltüntetett egy éjszaka alatt is, de olyat sajna azóta se találtam ami 1 nap alatt eltüntet egy nagyobb, bőr alatti csomót...Hál'istennek ilyenek már jó régóta nem jöttek ki a bőrömön. S.O.S megoldásnak egyébként ilyen szempontból a teafaolaj vált be leginkább, ezt a fokhagyma zselét nem vettem újra. Egy éve 5 csillagot adtam, most 4-esre értékelem.

2012.július 23: szeretem ezt a terméket. ha kinő egy csúnyaság az arcomon, este rákenem és másnap reggelre eltűnik:) ha makacs fajta, 2 nap. S.O.S. megoldásnak tökéletes.
pattanások nyomainak elhalványítására, a pattanás elmulasztására és a faggyútermelés csökkentésére találtak ki, a nyomainak elhalványítását még nem tapasztaltam, de elmulasztásra tökéletes.
50 ml-t kapunk 1800 Ft-ért, szerintem megéri az árát.
a bőrt nem szárítja (én nem vettem észre), viszont felkenés után húzódik tőle kicsit a bőr, de ez természetes is, hiszen egy vékony filmréteget képez a bőrfelszínen, és kellemetlennek se mondanám. mindenesetre elég csak egy kicsit kenni belőle, ha ezt el akarjuk kerülni.
én konkrétan a ragyára szoktam kenni, de pakolásként, egész arcra is lehet elvileg használni, én úgy még nem próbáltam.
plusz pont, hogy magyar termékről van szó, és nem tartalmaz sok összetevőt.

Megjegyzés: habár hivatalosan szagtalan, egy idő után kis fokhagyma szagot azért lehet érezni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

50 ml-t kapunk 1800 Ft-ért, szerintem megéri az árát.
plusz pont, hogy magyar termékről van szó, és nem tartalmaz sok összetevőt.

viko985

2013. január 21.

Imádtam ezt a krémet. Tini koromban rémes pattanásokkal küzdöttem és ez volt az egyetlen olyan krém, amivel sikerült látványos hatást elérnem (pedig próbálkoztam méregdrága patikai kencékkel, és vényre adható termékekkel is). Nekem a bőr mélyebb rétegeiben húzódó nagy méretű duzzadt gyakorlatilag kinyomhatatlan pattanásaim voltak, tapasztalatból tudom, hogy ezek ellen az egyik leghatásosabb szer. És mindemellett a az ára is nagyon baráti, plusz sokáig elég, az egész arcomra használtam és így is elég volt 3-4 hónapig. Egyértelműen 5-ös, komoly pattanásprobléma esetén mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak