Dr. PawPaw

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikiii.*, Módosítva: 2021. november 10.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Ajakápolók

Színezett balzsam az ajkakra, bőrre és az orcákra. Természetes és vegán, illatmentes, többfunkciós csodabalzsam, amely hidratálja az ajkakat és a bőrt. Természetes, kisímítja és megnyugtatja a bőrt.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Fehereszti

2021. november 18.

Neki is rajongója vagyok, akárcsak a klasszik verziónak. :) Teljesen más a kettő, az original az egy lágyabb, puhitó, tápláló kis balzsam, ezen érezhető, hogy beauty funkciót is ellát. Valahogy az arcomra nem tudnám kenni, de az ajkakon egyszerűen csodás. Eleinte én is azt éreztem hogy a száraz részeken megül, de szépen ujjal belemasszíroztam, beletapogattam a számba, és így elképesztően szép hatást értem el vele. Igaz nekem nincs is extrémen száraz szám. Pont szép a barackos árnyalata is, nem tolakodó de azért látszik. Nekem vastagabbnak is tűnnek az ajkaim tőle, sokkal szebben néz ki az egész, egyszerűen totál kompatibilis velem, ráadásul nem is egy nagy vagyon, oké nem az olcsóbb kategória, de szerintem egész télen kitart majd. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

schnau.adelle

2021. november 17.

Nagyon izgalmasnak tűnik első ránézésre. Elég sokat ígér. Multifunkciós termék ajkakra és orcára. Alapvetően nem egy rossz termék, de nekem a Carmex után ez nagyon gyengusz.
A kicserepesedett ajkaimra vittem fel, baromi csúnyán mutatott rajta, szinte csak kiemelte a barack árnyalat a száraz részeket. Egyébként a színe tényleg csodaszép. Mivel elég ragacsos nem hinném, hogy arcra jó lenne.
Úgy vettem észre, hogy egyáltalán nem hidratálta az ajkakat, sőt a száraz részekkel sem tudott megbírkózni.
Nem igazán nevezném csoda balzsamnak, számomra inkább a Carmex az!
Illata nincsen, cruelty free - ez egy jó pont :)
Én inkább a Carmex ajakápolókat preferálom.
Számomra hihetetlen, hogy ez a termék/márka több, mint húsz díjat nyert. Biztosan velem van a gond, ettől függetlenül lehet valakinek ez az első számú kedvence. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Nem igazán nevezném csoda balzsamnak, számomra inkább a Carmex az!
Illata nincsen, cruelty free - ez egy jó pont :)
Én inkább a Carmex ajakápolókat preferálom.

random

2021. november 15.

Nekem ebből az áttetsző, de csillámos van meg. Nagyon szép! Többféle színű csillám van benne, szinte holo hatású, de nem igazi holo persze. Ezt arcra maximum fesztiválra vagy buliba használnám :D arcon egyébként jól viselkedik, nem pattogtam ki tőle, bár csak egyszer hordtam, igaz, nem volt alatta semmi.
Egy gond van vele, engem a számon nem hidratál eléggé, és azt se érzem hogy védene a széltől/hidegtől. Bár az én szám könnyen és nagyon kicserepesedik, szóval ritka az az ajakápoló ami rajtam tényleg beválik. Összességében bár sminktermékként tetszik, az ápoló hatása nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Piros.