Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyunyi15, Módosítva: 2018. március 20.

A dúsító szempillaspirál sűrű szempillákat varázsol a lenyűgöző szemekért.

• Keféje a legrövidebb szempillákhoz is elér
  • Nem csomósodik, könnyű textúrájú

Szandricsek

2019. július 14.

Egy profi sminkes üzletben találtam rá. Elegem lett az ugyanennyibe kerülő, 2 hónapon belül beragadó, maszatoló óccsó drogériás szempillaspirálokból, és az esküvői sminkemhez is kerestem vmi tartós darabot. Az én pilláimnak pont nem a hosszítás, meg formázás kellett, hanem a korom miatt sajnos gyérülnek picit:(( így dúsítani kellett. Imádom ezt a spirált, szépen felvihető, nem ragadnak össze a pillák, nem kell fixálni, nem folyik le, és a színe sem természetellenes fekete, hanem olyan....finom, mintha a saját pillám lenne ilyen vastag, erős. Ez a Catherin nagyon tud valamit;) Ha bármikor hozzájuttok, megéri, 1.200 Ft-ért konkrétan ingyen van, lassan fél éve használom, nem ragadt be, nem fogyott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.