Ecooking

Ár:   £36   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galivali, Módosítva: 2020. március 12.

Ár:   £36
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Peeling hatás, amely kisimítja az arcbőrt. A növényi kivonat és az E-vitamin tartalma csökkenti a már meglévő ráncokat és ráncok megjelenését, egyenletesebb bőrképet és fiatalabb megjelenést biztosít.

galivali

2020. május 20.

Én semmilyen hatásról nem tudok beszámolni, pedig elhasználtam egy tégelyt. Az első pár használatkor csúnyán kivörösödött tőle a bőröm, ezért csak esti használatra javaslom. Ez szerencsére reggelre mindig elmúlt. Kellemetlen érzést nem tapasztaltam a használat közben, és a pirosság is lassan enyhült, ahogy többet használtam. Végső soron kárt nem okozott, de ennyi pénzért vettem már olyan maszkot is, ami hatásosabb volt. Ami tetszett benne, hogy a tégelye üvegből van. Könnyű a felvitele, szépen terül, vékony rétegben lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid

Squalane eo 1 0