Egyéb

Ár:   1890   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   350 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Ökoboltok, okokucko.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   1890
Lelőhely:   Ökoboltok, okokucko.hu
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az ECOCERT követelményeknek megfelelő, tartósítószert nem tartalmaz.

sajtosszenya

2017. május 18.

A termékről nemrég szereztem tudomást és ugyan kevés felhasználói véleményt olvastam vele kapcsolatban, úgy gondoltam 1650 Ft nem olyan nagy összeg, ha esetleg nem válna be a sampon. A fejbőröm érzékeny, a legtöbb kereskedelmi forgalomban kapható sampontól hámlik, egyébként meg gyorsan zsírosodik és ezért 2 max. 3 naponta kell hajat mossak. A másik problémám, hogy nagyon régóta hullik a hajam.
Egyelőre csak korai tapasztalatokkal tudok szolgálni: nagyon kevés mennyiség is elég, szerintem nekem 5-6 hónapra tuti elég lesz, jól felhabzik, bár igazán folyós állagúnak tűnik a készítmény. Az illata eléggé erős, de nem kellemetlen és szerintem csak mosás közben érződik. A hatása egyelőre nagyon meggyőző számomra: a fejbőrömet nem szárítja, nincs húzódó érzés, mintha kevésbé is zsírosodna be a fejbőröm, de lehet ezt csak beképzelem. Viszketést egyáltalán nem tapasztaltam, a hajam fényét, tartását nem befolyásolja kedvezőtlenül. Remélem tartós használata során sem fog változni a helyzet, később még jövök frissíteni, de egyelőre mindenképpen újravevős kategória

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Xylitylglucoside, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.