Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Frissítően hűsít, megelőzi a kellemetlen lábszag kialakulását és egész napra felfrissíti a lábakat. Mérsékli a lábizzadást és kellemes illatú lábról gondoskodik.

hedgehog

2018. október 3.

Nekem nem lett a kedvencem. Az illata szerintem nem a legjobb, és az izzadást sem mérsékli igazán. Egyszer elment, elhasználtam, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.