Shakira

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Arianne, Módosítva: 2013. június 14.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Erőteljes, egzotikus, érzéki és nőies illat, amit Marokkó és a sivatagok világa ihletett.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. március 2.

Nagyon szerettem, mert meleg édes illat és sokáig tart (rajtam). Az üvege kézreáll, tetszetős szememnek is és komolyan gondolkozom, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 2.

rammy717

2018. május 3.

Erőteljes, nőies illat. Nem tudtam még eldönteni, hogy öreges, vagy "luxusnő" illat. :D Sokáig kitart az illata, és intenzív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

manocska91

2017. november 20.

azt kell mondjam EZ AZ ÉN ILLATOM!!! Már évek óta használom, nem egy üveggel használtam már el.
Keleties, fűszeres (talán kicsit pasis), rendkívül tartós illat. Inkább hűvösebb időre való szerintem, mert a melegben szinte elillan az illata.
Azt hiszem tudni kell viselni a pasis attitűdje miatt, nekem pl. magabiztosságot ad.

ha lehetne rá 5+ csillagot adni, tőlem megkapná :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

ha lehetne rá 5+ csillagot adni, tőlem megkapná :)

Erina

2017. szeptember 6.

Valóban finom, keleties, érzéki illat. Az üvege is tükrözi azt ami benne van. A doboza is csodaszép. Ez az első Shakira illatom, de nagyon kellemesen csalódtam benne! Tartóssága talán a hűvösebb időben jobb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Vizililiom

2017. március 21.

Mintám volt belőle, örömmel használtam. Kellemes, bársonyos, fűszeres illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Mintám volt belőle, örömmel használtam. Kellemes, bársonyos, fűszeres illat.

Lityi1990

2016. december 22.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, a mindennapokban szoktam használni. Amúgy is nagyon szeretem a kicsit keleties típusú parfümöket, úgyhogy ez nálam nagyon bejött. Lassan elfogy, szóval nálam ez már azt jelenti, hogy tényleg nagyon jó cucc mert bizony ami nem fogy el az uncsi volt. Eléggé tartós az illata, átvette még a sálam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

egypicipocok

2016. december 14.

Ajándékba kaptam de nagyon szerettem, kellemes illata volt, nekem nagyon bejött. Plusz pozitívum, hogy tartós is volt - amíg el nem fogyott. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 29.

Erős, fűszeres, különleges illat a maga módján. Ő sem tartozik a szerelmeim közé, de ezzel az egy üveggel (már csak fél) el fog fogyni. Többre nem vágyom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Ajándékba kaptam, de az ajándékozó nem tudta, hogy nálam ez az illat anyukám. :D Ő használta korábban és vele azonosítottam. Egyébként nagyon jó illata van, rajtam mondjuk nem sokáig volt érezhető, néha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Terka25

2016. augusztus 16.

Rájöttem, hogy nem a bőrömön kell mérnem egy parfüm tartósságát, mert rajtam mind pocsék. Ez a kis Shakira illat edt és még celebillat is, de ruhára fújva simán kibír egy egész napot. Este 10 óra és még mindig intenzíven érzem, amit reggel 7-kor fújtam. Az illata édeskés, de nem tucatillat, magamnak valószínűleg nem venném meg, de a tesómtól kaptam, aki nem bírta elviselni, így elhasználom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Citronellol, Coumarin, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)