Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az Ephelis alpha gél a teljes arcon alkalmazva frissíti, világosítja a bőrszínt, kiegyenlíti az esetleges színeltéréseket.

makoca

2017. május 12.

Az arcomon levő, napégés okozta szeplőkre vettem, az egész tubust elhasználtam (reggel, este), de semmit nem halványított :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

VMartaK

2017. január 26.

Az arcomon levö kettö majfoltra vettem. Egy honapja hasznlom, reggel, delben, ejszakara- csak a foltot kenem be vele, azonban semmit, de valoban SEMMIT nem halvanyodott. Tiszta penzkidobas, senkinek nem ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

ezsila

2016. július 13.

Sajnos semmit nem ér, pedig fél évig kentem vele a májfoltjaimat. Egyáltalán nem marja bőrt, mint amit ráírtak. A végén már jó vastagon kentem mégsem csinált semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Jadviga

2016. július 2.

A régi gél tökéletes volt folthalványításra. Ez az új változat semmit sem ér. Pedig úgy örülteem, hogy újra kapható...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 2.

Valentine

2016. március 2.

Pigmentfoltok kezelésére használtam az arcomon több hónapon keresztül. Sárga színű, zselés állagú krém. Nehezen szívódik be, sminkelni nagyon nehéz, szinte lehetetlen rá. Egyfajta réteget képez az arcon, amit simán le lehet dörzsölni. Emellett 50+ faktoros kifejezetten arca való fényvédőt használtam. A foltok...hát mondhatni nem lettek rosszabbak(éppen hatareset), de jobbak sem. Az ára ugyan nem magas, de ha a rövid szavatossági időt nézzük, akkor számomra ez már pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Bitta

2016. január 3.

Meg kell szokni a kissé sárgás színt amit hagy maga után, pl ha megdörzsölöm az arcom akkor jön le mintha hámlana. A hatása viszont jó,nem csodaszer,de nem is rossz, kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Gabriella1992

2015. március 22.

Nem jó semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Nem jó semmire.

bia.bognar

2014. február 12.

Régebben használtam ephelist, nekem nagyon bevált, a vállamon van egy barna folt és arra. Egy ideig nem lehetett kapni de ez szuper, hogy megint van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Horváth Luca

2014. február 5.

Nekem az arcomon van a szemem alatt egy elég nagy pigmentfolt sajnos, a kolléganőm javaslatára vettem meg az ephelist és nagyon sokat segített! Írta valaki, hogy a smink "csúszik-mászik" rajta... próbáltad sminkelés előtt lemosni a gélt? :-)
Az ára sem vészes, különösen, hogy a többi csodaszer ennek sokszorosába kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Az ára sem vészes, különösen, hogy a többi csodaszer ennek sokszorosába kerül.

tekylla71

2013. december 24.

1 tubus 20 g-os krémet használtam el eddig és szépen fokozatosan halványodik az arcomon lévő pigmentfolt. Nem elegendő a külső kezelés, kiegészítésként ajánlom mindenkinek belsőleg (amennyiben NEM laktóz érzékeny) a Schüssler Nr.6. számú sójátt: Kalium Sulphurikum (K2SO4). Minden gyógyszertárban kapható 1.800.-Ft körül van az ára. Bevétel előtt és után 1 órán belül ne fogyasszunk mentolos szereket /rágó, fogkrém, illóolaj, stb./ hasonlóan mint a homeopátiás szerek esetében. Nekem használt, remélem másnak is segít. A kettő együtt hatékony, így én megveszem az Ephelis 50 g-os kiszerelését és tovább folytatom a téli "fehérítést". /Régebben kipróbáltam a kövirózsa nedv kivonatát, amit a népgyógyászat ajánl, de önmagában hosszas használat után sem volt látható eredménye, esetleg nappalra halványító kiegészítésként, akár smink alá is felkenhető./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 24.

Antioxidánsok: Arbutin, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract