Egyéb

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: indiigo, Módosítva: 2020. július 21.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Kíméletesen távolítja el a gyantázandó felületről a szőrt, gyantázás után szinte nem marad a bőrön ragadt gyanta, így minimális gyantalemosóolaj segítségével távolíthatja azt el.

• Érzékeny és allergiás bőrre, nyugtató, hámképző hatású.
  • Felmelegítéséhez gyantamelegítőgép és papírlehúzócsík szükséges.

Enne

2020. augusztus 11.

12 éve gyantázok, többfélét is kipróbáltam ez idő alatt. Ezt gyakran vásárolom újra, most is ebből tartok otthon. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Bokvaao

2020. augusztus 11.

Nekem szörnyű :( a szaga borzalom, nem szedi ki rendesen a szőrt, és még véraláfutások is lettek rajtam, pedig rutinos gyantázó vagyok. A karomat végig szenvedtem vele, hogy ne legyen felemás, de utána a kukában landolt.... Maradok az x-epilnél

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

eszti0607

2020. július 21.

Én nagyon szeretem az illatát is és a hosszantartó hatását is. Számomra könnyű a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Linalool
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)