Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2011. október 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

Csillagvirág

2011. október 2.

Tapasztalataim közt mint minden Olasz termék hát ez is gagyi kategória!
Nekem ami létezik mindenféle rossz reakciókat váltottak ki egyszeri használat után.
Én nagyon érzékeny vagyok így hát érzékenyeknek nem ajánlott!
Persze mindenkire másként hat:-)
Először érdekesen kezdett viszketni a fejbőröm,homlokom majd az állam kezdett "húzódni",és viszketni.Kipirult az arcom és a fejbőröm fájni kezdett végül.
Ugyan ezt éreztem a vállamon is mert a hajam teljesen ráér.
A hajam száraz lett és majdnem égnek állt.
Borzasztó volt mentem megint zuhanyozni aztán megint másnap hajmosás és lassan megszűnt ez a borzalom.
Én többet a közelébe sem megyek és nem fogom kipróbálni sem a habfürdőjét, sem a body lotion-t.
1 csillagot sem adnék szívem szerint de muszáj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 2.

Tapasztalataim közt mint minden Olasz termék hát ez is gagyi kategória!
Én nagyon érzékeny vagyok így hát érzékenyeknek nem ajánlott!
Persze mindenkire másként hat:-)
Ugyan ezt éreztem a vállamon is mert a hajam teljesen ráér.
A hajam száraz lett és majdnem égnek állt.
1 csillagot sem adnék szívem szerint de muszáj.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Paraffin
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Linalool, Limonene, Lyral
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2