Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda0222, Módosítva: 2012. november 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

siss

2015. július 13.

Ilyen lakkom nekem is volt.Gyöngyház fehéret használtam nyáron lábkörömre,én szerettem,nekem nem volt bajom vele.Tartós is volt,lábon pedig még a száradást kivárni se okozott gondot.Úgy emlékszem egy üvegcsével még két nyarat is kihúztam,anélkül,hogy tönkrement volna a lakk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

jzsofi

2015. július 12.

Juuuj, nekem is ilyen volt az első lakkom :) drapp színű és kék gyongyhazfenyu :) Hát elég vacak lakk volt, sose akart megszáradni. Mindig ruhanyomatos lett, és kenődött a vakvilágba. Tulajdonképpen utáltam, de nem volt más :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

rizspufi

2015. július 12.

Az első körömlakkjaim voltak. Átlátszóval kezdtem, de hamar hozzám került (anyukám) vörös lakkja, majd egy kék, zöld és egy bézs színűt is beszereztem. Nagyon szerettem őket, de szerintem azért mert még gyerek voltam. Nehezen szárad, gyorsan kopik, egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

kremimado

2013. augusztus 2.

Türkiz kékes,és halvány rózsaszín színben vettem! Én szeretem őket! Teljesen megfelelnek az elvárásaimnak !:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

czuczy

2013. február 7.

Szörnyű lakk, de mégis jó emlékeket ébreszt bennem :) A legelső lakkom egy Exi körömlakk volt, élénk türkiz színben, amit anyukámtól kaptam a háztartási boltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

bogibooo

2012. december 4.

még koleszos időben volt egy lonc színűm,hát kb olyan szörnyű volt mint a sissy,nehezen szárad és gyorsan kopik, a színe sem szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Linda0222

2012. november 15.

Nem túl tartós, hamar beszárad és nehezen szárad a körmön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Nem túl tartós, hamar beszárad és nehezen szárad a körmön.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.