Egyéb

Ár:   1620 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, száz forintos boltos, Euro Familx   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 620 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   online, száz forintos boltos, Euro Familx
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 620 Ft

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 1 620 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Ascyra

2017. június 30.

Kicsit szélsőséges vagyok a parfümök terén, de szebben fogalmazva: széles a látóköröm. Elsősorban a niche illatokat kedvelem és ugyebár ez nem éppen az az árkategória. Viszont egyszerűen IMÁDOM. :) Nekem egy barátnőm veszi évről évre ajándékba, talán az elsőt is tőle kaptam. Iszonyú szintetikus maracuja illata van :D - ami tök meglepő, mármint illatként viselni, érdekes módon mégis bevált. Örömmel olvastam el az összes kommentet erről a kis utánzat-csodáról, mert ez meggyőzött arról, hogy nincs baj az orrommal :). Elvileg még mindig kapható EUR-boltokban és online. Nekem ez állandó, kedvenc illatom, sosem hiányozhat a gyűjteményből. A tartósságával vannak gondjaim, de ezt már csak félve biggyesztem ide, mert ennyi pénzért? - IMÁDÁS :)

A fenti leírásból hiányzik, ezért idebiggyesztem, hogy akár online is merjétek (bátran!) megrendelni:

Fej: narancs, maracuja, magnólia, maracuja, málna, mangó, fehér virágok,
Szív: piros bogyós gyümölcsök, csipkebogyó, hibiszkusz, fehér őszibarack,
Alap: szantálfa, pézsma

Elsőre nagyon alkoholos, kemény, arcbavágóan szintetikus gyümölcs, letisztulás után pedig csak egy tejszínes gyümölcskeverék. Nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Fej: narancs, maracuja, magnólia, maracuja, málna, mangó, fehér virágok,
Szív: piros bogyós gyümölcsök, csipkebogyó, hibiszkusz, fehér őszibarack,
Alap: szantálfa, pézsma

bettina28

2016. december 15.

Szerettem nagyon az illatát, "koszos" édeskésnek mondanám, nem émelyítő, kellemes, már-már elegáns. A kupakja picit gyenge volt de egyébként 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Blackxentric

2016. október 19.

Még nagyon régen az Intersparban találkoztam vele, akkor nem vettem meg, most viszont újra találkoztunk az Euro Familyben. Nem tudtam nemet mondani rá. Úgy érzem jó döntés volt, hiszen folyamatosan a csuklóm szagolgatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

tothdalmika

2016. február 29.

Régen egy barátnőmtől kaptam egy üveggel, mert nagyon tetszett rajta. Fiatal lányoknak szerintem árban is illatban is tökéletes. Én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

NPetraL

2015. december 13.

Minden teren 5*! Sok evvel ezelott unokanoverem hasznalt egy ehez hasonlo uveges, es illatu parfumot, aztan 2eve pont decemberben egy vasarlas folyaman a metroban vettem eszre ezt, megszagoltam..es azota a kedvencem:$ Nagyon tartos, es nagyon jo friss, gyumolcsos illata van. Nyarra tokeletes illat egy fiatalnak!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 13.

little.shana

2015. december 2.

Alig lehettem 10 éves, mikor nővérem és én ezt kaptuk apukámtól. Sajnos nem emlékszem már az illatára, de akkoriban én szerettem. Megpróbálom előkeresni (hátha megvan még valahol:D) addig is a kellemes emlékekért ér egy ötöst. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

hatsmomo

2015. november 22.

sok gyerekkori emléket idéz ez a parfüm, még a metro áruházban vette nekem apukám. akkoriban hihetetlenül tartós volt és mindenki dicsérte rajtam. jó időre eltűnt, most újra találtam az ázsia centerben. még nem kezdtem el újra használni, mert megvárom, amíg kifogy az escada - turquoise summer parfümöm, de remélem megint nagyon jóban leszünk egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

francais

2014. június 4.

1 eurós boltban vettem:)
Afrodisiac!
Rajtam nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

1 eurós boltban vettem:)
Afrodisiac!
Rajtam nagyon tartós!

mercivagyok

2014. január 13.

Első parfümöm, még a Metro nagykereskedésből hozta nekem mamám, szerintem édes és kellemes illat, a horvát nyaralásom idézi fel. :) Az üveg 3/4-e elfogyott, de már sajnálom elhasználni, mert félek hogy elfogyna :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 13.

akciosillat

2013. november 28.

Én is imádom ezt a parfümöt, szerintem megtévesztésig hasonlít az eredetire, ezért én adok 5 csillagot rá. Az alábbi linken megvásárolható a parfüm:
Remélem segítettem annak, aki ilyet szeretne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 28.

Remélem segítettem annak, aki ilyet szeretne.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Limonene, Linalool