Farm Stay

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2022. október 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: The Box and Beauty, 5290 Ft

A bőrben lévő kollagén csökkenése a bőr megereszkedését okozza. A Farm Stay Collagen & Hyaluronic Acid All-in-One Ampoule egy funkcionális esszencia, fő összetevője a tengeri kollagén, melynek struktúrája jelentősen hasonlít a bőr kollagénjére. A hialuronsavval kiegészülve segítik a bőrt feszességének és nedvességtartalmának fenntartásában, míg a vitaminok egészségessé teszik. A niacinamid világosabbá teszi a bőrt, az adenozin pedig kisimítja a ráncokat.

Ár: 5290 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bellehercegno

2023. november 20.

Alsó, esetleg középkategóriás termék.

A csomagolása botrányos. Nem értem, mire gondolt a költő, amikor egy sűrű, zselés állagú szérumot egy olyan tégelybe töltött, amiből kilapátolni a vége felé járva szinte lehetetlen. Ahogy megérkezett, átöltöttem egy régi Benton lotionnek a flakonjába, így legalább abból ki tudom pumpálni. Az illata számomra túl erős, bár kellemes, de picit túltolták.

Maga a szérum könnyen beszívódik, én egy Tony Moly toner után szoktam felvinni a még nedves bőrömre. Időnként csipkedi az arcomat, nem mindig, de előfordul alkalmanként. A kiszerelés valóban hatalmas, nagyon sokáig elég napi két használat mellett.
Semmi különösebb hatását nem véltem felfedezni, bár ha őszintén magamba nézek, lassan úgy gondolom, hogy ezek a hyaluronsavas készítmények sokat nem tesznek hozzá a rutinhoz, picit marketingszagúnak érzem a dolgot, de ne legyen igazam.

3 csillag, mert az árához képest nagy kiszerelés. Tudok élni nélküle, így biztosan nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 20.

Alsó, esetleg középkategóriás termék.

Virag93

2023. július 5.

Hatalmas mennyiség kevés pénzért. Esténként szoktam használni a rutinom kiegészítéseként. Jól beszívódik. Kicsit hidratáltabb tőle a bőröm, de nem olyan látványos a hatása. Pattanást, irritációt nem okozott, de azért kár az illatanyagért. A kiszerelés valóban nem praktikus. Ördögien nagy csodát senki se várjon, alaprutin kiegészítéséhez nem rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

Mangaa

2023. január 9.

A Foreo Bear géphez használom és arra nagyon jó. A gép tökéletesen működik vele, barátnőm egy NUSKIN Boost géphez használja, az összetevői ugyanazok, mint a márkás gépekhez ajánlott szérumoké, csak töredékébe kerül.
Nekem önmagában kevés a hidrataló hatása, de a gépekhez tökéletesen működik: arctisztítás, normál szérum (nekem most The Ordinary Peptide és Missha Time Revoluton), utána ez a gél vékonyan, jöhet az arckezelő gép, a maradék gélt a végén elkenem a nyakamon, arcomon, utána jöhet a krémezés. Szuperül bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 9.

kzmdra

2022. május 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagy bizakodással. Én azt vettem észre, hogy nem hogy hidratál, inkább még szárít is, valamint tele lettem tőle fájó pattanásokkal. Az állaga nagyon szuper, könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, de egyébként nekem egyáltalán nem vált be. Gondoltam sebaj, akkor elhasználom a lábamra, de ott is nagyon szárít, úgyhogy inkább elengedtem. Sajnálom, mert egyébként gazdaságos kiszerelés, bár a csomagolást nem tudom, hogy ki álmodta meg, az egyáltalán nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

Adri2323

2022. március 1.

Nagyon szépen hidratálja a vízhiányos bőrömet és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet. Ráadásul pénztárca barát is :) Az egyetlen szívfájdalmam az az, hogy van benne parfüm...Ezért csak 4 csillagos nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 1.

kocsisdori

2021. április 5.

Imádom illat, felszívódás, és hatás. Óriási adag, sokáig elég, és biztosan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Symeta

2020. november 8.

Egyik kedvencem, újravevős. Az illata kellemes, az állaga nagyon könnyű, pillanat alatt beissza a bőröm, és kényelmesen elfér felette az éjszakai hidratáló is. Úgy vettem észre, hogy a kisebb sebeket/bőrproblémkat hamar lenyugtatja és leszárítja, de közben szépen hidratál is. Elég nagy kiszerelés, szóval sokáig lehet húzni vele, és tetszik hogy adnak hozzá kis kanalat is, hogy ne kézzel kelljen belenyúlkálni.Az egyedüli problémám vele hogy nem éppen a legolcsóbb, és csak internetről tudom (tudtam) beszerezni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

kata9001

2020. június 27.

Nagy kedvencem lett ez a termék. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, számomra nagyon kellemes az illata. Ár/érték arányban is nagyon jó, közel fél évig kitartott reggeli/esti használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

veronka052194

2020. február 26.

Nagyon jó hidratáló, gyorsan beszívódik és rengeteg van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Nagyon jó hidratáló, gyorsan beszívódik és rengeteg van benne.

Pimili

2020. február 12.

Gyorsan megérkezett a rendelés, persze jobb lenne itthoni üzletben beszerezni. Illata mesés, könnyű (persze felesleges, de nem szárít, nem irritál, még a szuperérzékeny szememet sem), én nagyon szeretem és összekapcsolódott azzal az érzéssel az illat, hogy iszonyú szomjazás után végre ihat a bőröm. Hihetetlenül kis mennyiség elég, finoman belepaskolom a bőrömbe, én a tisztítás után vagy vele kezdem, vagy alá jön egy kis tonizáló. Lehet rá rétegezni hidratáló krémet, napvédőt, stb. és a smink is hibátlan vele, nem majszol, nem kukacosodik, feltölt, hidratál, de nem zsíros egyáltalán, lehelet könnyű. Ha egy finom réteget legfelülre kenek, hogy még tápláljam a bőröm, mattítja a többit, az arcom, végtelenül jó. Pompás termék szép összetevőkkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Niacinamide, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Lactose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.