Farm Stay

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrben lévő kollagén csökkenése a bőr megereszkedését okozza. A Farm Stay Collagen & Hyaluronic Acid All-in-One Ampoule egy funkcionális esszencia, fő összetevője a tengeri kollagén, melynek struktúrája jelentősen hasonlít a bőr kollagénjére. A hialuronsavval kiegészülve segítik a bőrt feszességének és nedvességtartalmának fenntartásában, míg a vitaminok egészségessé teszik. A niacinamid világosabbá teszi a bőrt, az adenozin pedig kisimítja a ráncokat.

kocsisdori

2021. április 5.

Imádom illat, felszívódás, és hatás. Óriási adag, sokáig elég, és biztosan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Symeta

2020. november 8.

Egyik kedvencem, újravevős. Az illata kellemes, az állaga nagyon könnyű, pillanat alatt beissza a bőröm, és kényelmesen elfér felette az éjszakai hidratáló is. Úgy vettem észre, hogy a kisebb sebeket/bőrproblémkat hamar lenyugtatja és leszárítja, de közben szépen hidratál is. Elég nagy kiszerelés, szóval sokáig lehet húzni vele, és tetszik hogy adnak hozzá kis kanalat is, hogy ne kézzel kelljen belenyúlkálni.Az egyedüli problémám vele hogy nem éppen a legolcsóbb, és csak internetről tudom (tudtam) beszerezni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

kata9001

2020. június 27.

Nagy kedvencem lett ez a termék. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, számomra nagyon kellemes az illata. Ár/érték arányban is nagyon jó, közel fél évig kitartott reggeli/esti használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

veronka052194

2020. február 26.

Nagyon jó hidratáló, gyorsan beszívódik és rengeteg van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Nagyon jó hidratáló, gyorsan beszívódik és rengeteg van benne.

Pimili

2020. február 12.

Gyorsan megérkezett a rendelés, persze jobb lenne itthoni üzletben beszerezni. Illata mesés, könnyű (persze felesleges, de nem szárít, nem irritál, még a szuperérzékeny szememet sem), én nagyon szeretem és összekapcsolódott azzal az érzéssel az illat, hogy iszonyú szomjazás után végre ihat a bőröm. Hihetetlenül kis mennyiség elég, finoman belepaskolom a bőrömbe, én a tisztítás után vagy vele kezdem, vagy alá jön egy kis tonizáló. Lehet rá rétegezni hidratáló krémet, napvédőt, stb. és a smink is hibátlan vele, nem majszol, nem kukacosodik, feltölt, hidratál, de nem zsíros egyáltalán, lehelet könnyű. Ha egy finom réteget legfelülre kenek, hogy még tápláljam a bőröm, mattítja a többit, az arcom, végtelenül jó. Pompás termék szép összetevőkkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

Agnyecko

2020. január 28.

2019. május 12. Mostanában kaptam rá a rétegzésre, és ez az esszencia erre nagyon bevált, mert maradéktalanul felszívódik, semmilyen ragacsos vagy fénylő réteget nem hagy maga után, irritáció nincs, a bőröm tapintása sima, szóval jó ránézni magamra 😁. Naná, hogy ezek alapján a bőrömet hidratáltnak, ápoltnak, a ráncaimat halványabbnak is látom! Az illatát én nem szeretem, valószínűleg azért, mert alig van illatos kencém. Sőt, sztem nincs is.

2020. január 28. Mostanában azért szeretem nagyon, mert amikor már száz réteget magamra kentem reggel, de még egy százegyediket is akarok, csak magamra kenem ezt az ampullát, várok fél percet és minden fénylő réteg eltűnik, gyönyörű matt arcbőrön folytathatom tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

Ginderclyde

2019. október 21.

Pár hete kezdtem el használni, az itteni pozitív vélemények alapján és eddig csak megerősíteni tudom.
Pozitív: Szép összetevők, könnyen beszívódik, hatalmas kiszerelés jó áron, szépen hidralál. Hidratáló tonik és szérum között használom, nagyon szépen rétegezhető, eddig semmivel nem veszett össze. Kisimultnak kipihentnek tűnök tőle, lehet rá sminkelni, nem okozott pattanást/mitesszert.
Negatív: Egy picit húzza a bőrömet egy pár percig, és bár finom illata van, az a parfüm nem kellene bele. A kiszerelése nem túl praktikus, belenyúlós tégelyben van. Bár adtak hozzá egy kis műanyag kanalat, továbbra sem tudom értelmezni, minden használat után mossam el? :D Azonnal áttöltöttem pumpálós flakonba, így viszont jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

DFI

2019. augusztus 28.

Én is ebayről szoktam venni, viszonylag hamar ideér. Már vagy az 5. dobozzal fogyasztom, micivíz lemosását követően, szérum és hidratáló előtt. Az illata nekem tetszik, de kinek hogy... Csodát ez sem tesz, de jó kis nedvességpótló kence, nem irritál, nem ragad: ötös. És újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

tonic

2019. május 12.

Végre megjött. Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, jó nagy kiszerelés, 3200-ért vettem.
Jónak tűnik így első pár használatra, remélem később is.
Up
Most már használom egy kis ideje,így több a tapasztalatom. Továbbra is szeretem,jónak tartom. Gyakorlatilag színtelen ,kis "pöttyökkel", hamar beszívódik, nem marad ragacsos később sem. Úgy érzem,tartja is a hidratáltságot,nem csak pillanatnyi feltöltés érződik. Lehet rá sminkelni,tovább táplálni,stb..
Jó nagy,sokáig elég lesz,mert alig kell egy-egy alkalommal egy kis mennyiség.
Az egyetlen gondom,hogy bár finom az illata,de nekem kicsit erős,kihagyhatták volna. Persze az Elizavecca hyaluron gélem illatmentes,talán csak ahhoz képest volt elsőre kicsit sok,azóta nagyjából megszoktam. Ajánlom,ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

Jónak tűnik így első pár használatra, remélem később is.
Up
Jó nagy,sokáig elég lesz,mert alig kell egy-egy alkalommal egy kis mennyiség.

Heine

2019. április 19.

Hatalmas adagot kapunk, 250 ml nagyon kedvező áron. Szerintem van egy kis mattító hatása, legalábbis az arcom sokkal később fényesedik át, amikor felkenem. Toner és szérum fölé kenem, de az a baj, hogy még sima hidratáló krém is kell nekem rá, hogy ne húzódjon a bőröm. Viszont nem ez a fő funkciója, tehát nem hibáztathatom azért, mert nem teszi rendbe a vízhiányomat (mondjuk ihatnék vizet is).
Nagyon hamar beszívódik, kellemesen lehet rá sminkelni, jó szaga is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Nagyon hamar beszívódik, kellemesen lehet rá sminkelni, jó szaga is van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Butylene Glycol, Niacinamide, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Lactose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.