Egyéb

Ár:   $25   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: imcsi, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   $25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Exkluzív formula áttörő tudományos eredményeket használ, hogy gyengéden erősítse a szemöldököt. Egy gyors esti ecsetvonással természetesen stimulálja a szemöldök növekedését.

imcsi

2020. március 25.

Azért döntöttem úgy, hogy feltöltöm ezt a terméket, mert nekem nagyon bevált. Bárcsak lehetne ide képet is feltölteni az eredményről! Soha nem volt dús a szemöldököm, ráadásul fiatal koromban, a 2000-es évek elején nagyon vékonyra szedtem. Kb. 12 éve visszanövesztettem, és a formája teljesen rendben van azóta, viszont még mindig nagyon ritka, ki sem merek menni az utcára, ha nincs kifestve. A ricinusolajról sokan áradoznak, hát nekem az semmit nem csinált sajnos, azért próbáltam ki ezt. Két hónapja használom, és elképesztő, hogy mennyi új szemöldököm nőtt azóta! Az az érdekes, hogy amikor 12 éve visszanövesztettem a szemöldököm, akkor az alapformán kívül egyetlen kósza szál sem nőtt vissza, szóval azóta egyáltalán nem kell szednem. Most viszont még azok is nőttek, nem is kevés!!! Aki kipróbálja, az kb. 8 hét után számítson igazán látványos eredményre. Egy adag kb. 3.5 hónapra elég. Amikor befejeztem a használatát, utána kb. 2 héttel már láthatóan kevesebb szemöldököd volt.

Most viszont a sok jó mellett mondom a furcsa dolgokat:
1. Kaliforniai cégnek hirdetik magukat, de a csomag érdekes módon Hong Kongból érkezett. Hirtelen felindulásból rendeltem meg úgy, hogy előtte nem olvastam utána az interneten. Nekem az ég világon semmi gondom nem volt vele, másfél hét alatt épségben megérkezett a csomag, viszont utána sok panaszt olvastam, hogy pl. valaki nem kapta meg, a pénzt viszont nem utalták neki vissza.
2. Mégis milyen INCI összetevő az, hogy "Active factor"??? (Itt a krémmánián nem szerepel -mivel nem egy valódi összetevő-, de a weboldalukon igen.) Meg azt is imádom, hogy odaírják, hogy natural így, natural úgy, és közben tele van kémiai összetevőkkel.
3. Azt is olvastam, hogy a weboldalukon azért olyan jó az értékelése a terméknek, mert a negatív értékeléseket kitörlik.

Ezeket le akartam írni, mert jó tudni vásárlás előtt, de ennek ellenére ismétlem, hogy az én szemöldökömmel csodát tett.

UPDATE: Úgy döntöttem, hogy egy népszerű európai márkát is kipróbálok, amiben bimatoprost van, mert azt egyszerűbb és sokkal gyorsabb beszerezni. Hát, sajnos közel sem olyan jó, mint a Forchics... 4 hónapja használom folyamatosan (már a második adagnál járok), de sokkal kevesebb szál szemöldököm van, mint amennyi a Forchics szérummal volt. A szempillákra viszont nagyon jó ez az európai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Most viszont a sok jó mellett mondom a furcsa dolgokat:

Hidratálók: Hyaluronic Acid

Felületaktív anyag és tartósítószer.