Frassai

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. július 31.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: csillagánizs, galbánum, gyömbér

Szívjegyek: barack, írisz, krizantém

Alapjegyek: mósusz, szantálfa, tömjén

aidanne

2021. március 17.

Kislány koromban volt egy csodálatos kertünk, amelyet a Mamám nagy becsben tartott.
Hatalmas barackfák adtak árnyékot a kertünk hátsó részének mely nem véletlen volt a kedvenc zugom. Óriási, zamatos, lédús barackok termettek a fán, tudjátok? Azok a fajták amibe ha beleharapsz a lédús, édes leve a karodon folyik végig. Azóta sem ettem annál csodálatosabb gyümölcsöt. A családunkban sok volt a férfi rokon, így a nagymamám megtanulta a pálinka készítés alapjait és beszerzett egy pálinkafőző gépezetet. Emlékszem, meleg, párás nyári nap volt, mikor néztem ahogy a mamám főzi a már a fáról leesett, megbarnult mèzédes barackokat. A barackpálinka fűszeres illata, a nyári meleg és a vödörben lazuló érett barackok illata csapott meg. A nap illatának zamatos, fűszeres barackíze a fának friss szellője amely emlékeztet a Frassai Tian Di gyönyörűséges illatára. A forró nyári naplemente a természet poros illanása a levegővel keveredve.
A nyár balzsamos emléke a zamatos, barack pálinka ízével... Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

A nyár balzsamos emléke a zamatos, barack pálinka ízével... Tökéletes.

Amea

2021. február 23.

Aromás, érett sült barack, fűszeres-gyömbéresen, enyhén füstösen. A háttérből kikacsintanak a virágos jegyek és a szantál ad valami fás mélységet az illatnak.
Nem egy csajszis gyümis illat, nem egy édes szirupos gourmand, nem is egy üde nyári könnyedség vagy a gyerekek cukrozott barackos pitéje. Melengető, izgalmas alkotás, én majdnem annyira beleszerettem, mint a Teisenddu-ba. Uniszex, tartós, max kartávnyi hatósugárral.

Olyan szép! Vajon hogy zárták be az üvegbe a napfényt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Olyan szép! Vajon hogy zárták be az üvegbe a napfényt?

gangix

2019. szeptember 18.

Vénasszonyok nyara. Benyomsz egy-két kupica barackpálinkát, és az ízével a szádban bealszol a napsütésben egy valahol otthagyott nyugágyon.
Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nem rossz.

Marcsi66

2019. augusztus 26.

A Tian Di / Föld és Menny / erre a mítikus vacsorára invitál - zöld virágok,barackelixír,kínai tömjén,nyugodt fák hívogatnak,ébresztik fel a szellemet és érzékeket, "Zseniális parfüm,ami napszerűen fénylik-ragyog" Kiemelkedő darab -Luca Turin elismert parfümkritikus szerint.
Most meg jön a "fogyasztó" véleménye,az enyém: Zsenialitásnak nem nevezném,de szépnek igen,max 10 ml kellene belőle,...mint egy száraz fadobozban,finom tealevelek összemosódnak,Jól érezhető jegyei,ánizs-gyömbér az elején,azután egy nyugodt fás alapon,az őszibarack tömjénnel,lágy hangulatába csöppennék...Nekem a poros-száraz érzet miatt,nem úgy ragyog ahogy kéne,ár-érték miatt közepes felé húz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 26.

GNóri

2019. augusztus 22.

'Fresh spicy' barackillat. Érdekes, különleges, kifinomult, csak sajnos rajtam a barack nem muzsikál szépen, de aki szereti ezt az illatjegyet, mindenképp érdemes kipróbálnia:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.