Freshlight

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A könnyed formula táplálja a hajat és elbűvölő ragyogást biztosít annak, imádnivaló illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Berill23

2020. november 29.

Egyszerűen imádon! Nagyon jó,finom illatú,puha lesz tőle a hajam,főleg a hajvégekre kenem. Elég belőle 2 max 3 nyomás ami nem sok,így viszonylag sokáig tart. Lehetne nahyobb kiszerelésű,de így is megfelel.
Kár hogy már sehol nem kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Kár hogy már sehol nem kapni.

martuska83

2019. március 18.

Imádom, 2 -3 nyomás elég a teljes hajamra, nem ragad, nem zsíros, isteni az illata, fényes, puha a haj tőle. 600 Ft-ért vettem akciósan, de a 4-5000 Ft is csak ennyit tud mint ez, semmivel sem többet. A hajvégem is rendben van tőle míg az Avonos és a Isana tönkre tette és még jobban kiszárította, egy másiktól összeragadt a hajam mint aki nem mosta meg, pedig soha nem viszem túlzásba és nem teljes hajra alkalmazom csak hajvégtől számítva max 15 cm. (Hosszú, szőke hajam van). Reggelre nagyon puha a hajam, mintha most jöttem volna a fodrásztól. Én a hajvasalás után használom, szárítás előtt pedig az Elseve Cica repairjét, ami szintén egy nagyon jó termék! Hajmosáskor a balzsamját használom ebből, így kombinálva tökéletes az összhatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Vanessza0420

2019. január 2.

Nekem nagyon bevalt. Nedves hajra viszem fel es ugy szaritom, szep sima lesz tole a hajam es nagyon tartos az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Ophelia

2018. július 4.

Féláron vettem meg kiárusítva, amúgy drágálltam, meg elég picurka mennyiség. Igen sűrű, gyorsan fogy. Hatását illetően kb átlagos, igényli a hajam az olajat. Az illata tényleg finom, egész tartós. Örömmel használom, de ár-érték plusz mennyiség arányban vannak jobb hajolajok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol