Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. július 17.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok

Yubiri

2015. február 15.

Lidlben vettem, nagyon olcsó, nagyon jó, nem szárít. Azóta is ezt vásárolom újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Anheszenamon

2014. április 26.

Nekem a citromos volt. Az illata nagyon tetszett, kézmosáshoz vettem. Kb. egy hétig bírtam használni, aztán odaadtam anyunak, mert nekem annyira kiszárította a kezem, hogy szinte fájt. Soha nem volt száraz a kezem, kézkrémet sem kell használnom, de ennek a szappannak a citromos változata egész jól tönkre vágta a bőrömet. Kellett pár nap mire regenerálódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

siss

2013. október 30.

Ennek is jó illata van,de sokkal gyengébb mint a grapefruitosnak.Maga a szappan szép zöld,jól habzik,kellemes használni,nekem nem szárítanak egyáltalán.Sokáig kitart és nevetségesen olcsó.Az összetevői se rosszak.De a favorit a grapefruit illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

ct

2013. október 30.

Van mind a háromféle, sőt, van amelyiket már azóta újra is vettem. Imádom mindhárom illatot, annak ellenére is, hogy a citromosnak kicsit tisztítószer szaga van. Egyáltalán nem szárítanak, az illatuk szuper, az árukról már nem is beszélve.Jól frissítenek, a grapefruitosért meg konkrétan odáig vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 30.

kata12

2013. október 30.

Én nekem a grapefruitos van meg. Az illata mennyei, nem szárít, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

Nicu

2013. július 7.

Nekem a narancsos-lime-os-almás van meg. Kicsit szárít, de nem vészes, az illatát imádom. Lidl-ben 80 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.