Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsombi05, Módosítva: 2018. szeptember 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Garmastan mellbimbóvédő krém természetes gyulladásgátló hatású hatóanyagot (guajazulen) tartalmaz, mely védi és ápolja a mellbimbó bőrét a szoptatás ideje alatt. A krém nagy előnye, hogy szoptatáskor nem kell lemosni, gyorsan hat, zsíros érzés nélkül. Semleges illatú, zsír- és színezőanyag-mentes, emellett nem tartalmaz parfümolajokat és gyapjúviasz alkoholokat. Ajánlott szülés után, a szoptatási időszakban a mellbimbók és a bimbóudvar bőrének ápolására és védelmére, a kis bőrrepedések képződésének megelőzésére.

Netty85

2018. szeptember 9.

A Garmastan egy nagyon jó mellbimbóvédő krém (nem is értem a hámosító kenőcs kiírást). A kislányom születésekor vittem magammal a kórházba és az első mellrehelyezéseknél bizony nagyon nagy segítség volt. A kisebesedett mellemet 2 nap alatt helyre tette. Én nem mostam le, de nem is írta a tájékoztató, hogy le kellene.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Lillababa

2018. április 24.

Nem tudom hosszabb távon használ-e, én párazor próbálkoztam vele mikor tejkövem volt, puhítani(hogy könnyebb legyen kiszedni) meg a sérüléseket orvosolni, de egyikre se használt. Azt gondolom, hogy arra a problémára, amire ezt a terméket gyártják, azonnali megoldás kell, nincs ideje az embernek tesztelgetni meg szórakozni, szóval a céljára alkalmatlan a krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Ella

2017. május 18.

Amíg szoptattam, nem nagyon használt. Mikor elapadt a tejem, de még sebes volt a mellem, ez szinte egész nap rajta volt, akkor tényleg rendbe hozta. Sajnos szoptatás előtt le kell mosni, ezért csak a szoptatási időszak végén lehet sokáig mellen hagyni, akkor lesz hatása is, ha 2-3 óránként lemossuk, akkor nem csinál semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Eszter1101

2017. február 12.

Szájzug kirepedésre ajánlották a gyógyszertárban. Pár napja kenegetem vele a számat, de csakis a szájzugokat az egész számat nem, mert rettenetesen szárít. A seben látszik változás remélem el is mulasztja a gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

EditCsapo

2016. augusztus 10.

Ez egy bőrpuhító. Semmi köze nincs a hámosításhoz!! Igazán kirepedt és kisebesedett mellen semmit nem segít!! (sos helyzetben inkább hidrogénperoxidos kipezsegtetés és neogranormon. Ez helyre teszi a cicit 3 nap alatt).Irreálisan drága és nincs haszna.. Kivéve, ha valaki annyira ráér újszülöttel, hogy megelőzésként ezzel kenegeti magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Dana1983

2015. szeptember 16.

Ezzel a mellbimbókrémmel is próbálkoztam, de miután szoptatáskor már csillagokat láttam, abbahagytam a használatát. Meg is szűnt a fájdalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: PEG-8, PEG-75, Sorbitol

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Sorbitol h 1 1

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.