Egyéb

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Vivus, Módosítva: 2018. május 20.

Lelőhely:   Müller

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetevők: dinnye, licsi, nárcisz, heliotróp

Bettina0815

2019. augusztus 15.

Kellemes lágyan édes, virágos, púderes illat egy kis csavarral. Van benne valami plusz. Szép üveg, nagy mennyiség, jó ár, de mi a helyzet a tartóssággall??? Nos, két fújást vittem haza a kabátomon délután és másnap reggel is érződött az ilatt az előtérbe ahová a kabátomat tettem. Ár érték arányba, ez bizony szép teljesítmény. Megyek és még is veszem. Megjegyzés: szerintem is hasonlít a Katy Perry Killer Queen parfümre de az Arsenal kifinomúltabb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Bigris

2019. február 12.

Nagyon finom, virágos-púderes illat. Nekem agyon hasonlít Katy Perry Killer Queen-jére. Illetve a KQ hasonlít erre, mert az Arsenal volt előbb. Csak az Arsenal sokkal kifinomultabb, könnyedebb, mint a KQ.

Up: A Fr..-án Flowerbomb hasonmásnak írják. Ezt annyiban erősíthetem meg, hogy most kaptam kézhez a Flowerbomb Extreme fújóskámat, amivel (a különböző illatjegyek ellenére) szintén nagyon hasonlítanak egymásra. Aki nem akar több tízezret kidobni Flowerbombra, az egész nyugodtan megveheti az Arsenal Woment 5500 Ft-ért a R...-ban. Ugyanazt az illatélményt fogja kapni.

Az egyik előző hozzászólásra reagálva: Kommersznek annyiban kommersz, amennyire a Flowerbomb is az.
Túl lehet adagolni. A kommersz érzet szerintem csak a kifújt adag nagyságától függ. Kevesebb ebből is több. Az illatjegyei egyébként nagyon elnagyoltan vannak itt feltüntetve. Én ezt pótolom a Fr. alapján.

Fej : narancs, őszibarack, licsi, sárgadinnye, frézia
Szív: Magnólia, narancsvirág, heliotrop, jázmin, liliom
Alap: moha, vetiver, szantál, pacsuli, vanília, karamell, pézsma

Eddig is nagyon szerettem az illatát, ezután még inkább fogom. (Ezután a FB Extrem illatát is). Rá is igaz, hogy annyira édes amennyire kell, és van benne fanyarság is, amennyi kell, és amennyi ellensúlyozza az édességét. Nekem szükségem van az édes illatokban egy kis fanyarságra is. Ízlések és pofonok, de nekem ez a parfüm nem cukorbomba, mint ahogyan a Flowerbomb Extreme sem. A narancsot, a dinnyét és őszibarackot egyáltalán nem érzem ki belőle. De nagyon egyben van. Tavaly nyáron vettem és csak nyáron használtam, de olyan légiesen, finoman elegáns, virágos-gyümölcsös illatfelhőbe burkolt engem. Tele zamattal, tele élettel, tele illattal. Ez a parfüm az egyik, amely ennyire "illatteli" a számomra - nem tudom másképpen kifejezni azt, amikor tobzódom az illatjegyek orgiájában, amivel nem tudok betelni.

Ja, és még a Lancome La Vie Est Belle-hez is hasonlítják őt. Én nem sok hasonlóságot érzek a LVEB-lel. Nekem ő sokkal finomabb, mint a LVEB.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

Fej : narancs, őszibarack, licsi, sárgadinnye, frézia
Szív: Magnólia, narancsvirág, heliotrop, jázmin, liliom
Alap: moha, vetiver, szantál, pacsuli, vanília, karamell, pézsma

Amadea98

2017. április 13.

Az eddigi legjobb parfüm, amit használtam/szagoltam. Imádom, nekem pont tökéletes az illata, édes, de nem émelyítően, mint a vattacukros parfümök és társaik. :D Nekem 1 nap elég egyszer fújnom magamra, bár én nem érzem egész nap, de a körülöttem lévő emberek mindig megdicsérik az illatomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

BlindedByLipstick

2016. október 24.

Rajtam kellemesen fűszeres-édesre szárad le, valóban nem olyan illat, amivel ritkán találkozik az ember, főleg télen, de nem is a körülöttem lévők miatt használok parfümöt, hanem magamért. :3 Tartóssága, csomagolás, ár-érték, minden rendben van vele, újra fogom venni téli illatnak, ha ez valaha is elfogy. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Moncheechee

2016. július 4.

Amikor először szippantottam, egész kellemesnek tűnt; valóban olyan édeskés, rózsás, cukorkás illatocska. Meg is vettem, de egy pár használat után már "kommersznek" éreztem. Többször nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

Jucsi10

2016. május 6.

Igazából még gyártják.
Tegnap hatalmas örömömre újra találtam a Müllerben, most pedig látom, hogy a Rossmann webshop-on is kapható (http://shop.rossmann.hu/arsenal-edp-100-ml )
Én imádom, barátom szerint fahéjaskás illata van. Szerintem nagyon nőies, kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Igazából még gyártják.

Róki

2015. december 2.

Ez egy közel 20 éves parfüm (17), már nem gyártják. Ezért kuriózum.
Sötétedett, beérett mint a jó bor. Külsőre édinek" tűnik, de már nagyon is karakteres. ;) Olyan Nőknek ajánlom, akik nőiességük mellett azért hangsúlyozni akarják komolyságukat és pozíciójukat. Tehát inkább középkorúaknak. Nekem van egy ámbrás (?) dominanciája.. El tudom képzelni, hogy az összetevők felsorolása nem teljes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Ez egy közel 20 éves parfüm (17), már nem gyártják. Ezért kuriózum.

mihaly.dora

2014. január 29.

Anno mikor rátaláltam, azt gondoltam, ez a parfüm lesz számomra az igazi: édes, mégsem émelyítő, nőies, és az ára is teljesen korrekt ekkora mennyiségért. Mégis elegem lett abból, hogy naponta 3-4-szer is újra kellett fújni, hogy érezzem. Így hát kénytelen voltam váltani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Princess

2013. október 16.

Nagyon nőcis parfüm. Nagyon finom gyümölcsös-édeskés illata van, de nem émelyítő. A gyöngy és a kis masni pedig kifejezetten nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Tory

2012. november 29.

Nagyon finom kissé édeskés illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Nagyon finom kissé édeskés illata van.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol