Egyéb

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2013. június 11.

Kategória:   Samponok

Girlz Only szárazsampon kellemes illattal. Két hajmosás között felfrissíti és élénkíti a zsíros, fényét vesztett hajat. A tisztaság és frisseség érzését biztosítja. Többféle illatban.

Kiszerelés: 150 ml

nyk

2019. július 4.

Online rendeltem, nem bántam meg. Nálam veri a Batiste-t hatásban, ami nagy szó. Kár, hogy itthoni drogériákban nem lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 2.

Az Iparfüméria.hu oldalon lehet venni, van mindenféle! Igaz, nem olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Az Iparfüméria.hu oldalon lehet venni, van mindenféle! Igaz, nem olcsó...

Evelyyn

2014. február 28.

Bárcsak lehetne még kapni, annyira jó volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Bárcsak lehetne még kapni, annyira jó volt :(

darcy

2013. április 6.

Nagyon szerettem, amíg lehetett kapni a Tesco-ban. Aztán egyszer csak eltűnt!
Minimum egy, de volt, hogy két nappal el lehetett vele tolni a hajmosást. jó volt az illata, és adott egy kis tartást az amúgy iszonyat gyenge hajamnak. (Jobb volt a frizurám ez után, mintha frissen mostam volna.)

Update (2013.04.06):
A héten vettem ismét használatba, és mit mondjak, még mindig imádom!!! Olyan jól felturbózza az ember haját, hogy bevallom, később egyszerűen nem is volt kedvem hajat mosni. Inkább másnap is fújtam belőle egy kicsit és így kettő helyett csak 1x mostam hajat a héten. Duplán öt csillagot érdemelne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Nagyon szerettem, amíg lehetett kapni a Tesco-ban. Aztán egyszer csak eltűnt!

Update (2013.04.06):

fagnes1985

2013. február 16.

Én most vettem ilyen szárazsampont a Tescoban. 399Ft volt. Jól teljesít, drágább társai sem tudnak ennél többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Lynny

2013. január 16.

Ez az a szárazsampon, ami nekem leginkább bevált, tetszik az illata is (nem úgy, mint a Tony and Guy esetében, amitől hányingerem volt), és a hajam sem gubancolódik tőle (nem úgy, mint a Baleás esetében, amitől összeálltak a hajvégek....). Úgyhogy hármat vettem belőle múlt héten, mert a Tescoban éppen kiárusítják, és megijedtem, hogy nem lesz a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

papupanni

2012. november 5.

Nagyon szeretem. :) Sötétbarna hajam van (nagyon sötétbarna), de szépen ki lehet belőle fésülni az anyagot, és meg sem látszik. A végeredmény meg tisztára, mint egy frissen mosott haj. :) Szerintem nagyon hasznos kis dolog, már-már szinte alap dolognak tartom egy nő polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

lipstick

2012. november 5.

Én is használtam! Nagyon szerettem, nem is értem miért vettem helyette a baleásat és aztán a még rosszabb stellásat. Nem szárította a hajamat, fényes lett tőle és felszívta a szírt és nem viszketett a fejbőröm sem!

móniszilvi: én a szegedi Tescoban vettem, bár nem tudom most kapható-e még... remélem igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

szalkaialexandra

2012. október 21.

Hali, én is ezt a terméket használom már legalább fél éve, és pixie problémájára visszatérve, ha valaki nem tapasztal olyan mértékű javulást mint kéne, akkor azt javaslom, hogy ne azon a napon fújja be közvetlenül amikor mosnia kéne, hanem abban az időszakban, amikor látja a haján az illető, hogy kezd laposodni,illetve zsírosodni, ezt mindenki látja a saját haján. Akkor a legjobb kezelni a problémát, és eltolni a zsírosodást! Az én esetemben olyan intenzív a zsírosodás, hogy 2. nap után egybe áll és rendkívül fénylik a zsírtól, na ekkor azért ne várjunk csodát :) ezért inkább megelőzöm a gondot.
Gondoltam megosztom ezt, hátha más emiatt tenné félre :) Am nagyon jó termék! A DM-es nekem se vált be, nagyon ritkán és akkor is csak kicsit javított a helyzetemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

seatib

2012. október 12.

Hát, ez tényleg nagyon jó!!! Eddig a Balea TREND it Up-ját használtam, de valahogy ez sokkal jobb. Nagyon keveset kellett fújnom belőle és így is olyan lett a hajam, mintha frissen mostam volna. Nekem sötétbarna a hajam, de soha nem voltak fehér foltjaim a szárazsamponoktól, csak használni kell tudni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral, Geraniol, Citronellol, Limonene
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride