Egyéb

Ár:   280 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. november 25.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Gran Finale Sensitive nedves toalettpapír tökéletesen kiegészíti a száraz toalettpapírt. Nem tartalmaz alkoholt, pH-bőrsemleges, parfümmentes.

Kingucii

2016. április 1.

Nekem az Aloe Vera&kamillás kiszerelés van meg.
Nagyon finom illata van, alkoholmentes és nem csípi,nem bántja a bőröm.(nagyon érzékeny bőröm van) Szuper termék és nem drága!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Nekem az Aloe Vera&kamillás kiszerelés van meg.

remeczky

2015. december 3.

Szerintem teszi a dolgát. Puha, természetes. Mi kell még?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Szerintem teszi a dolgát. Puha, természetes. Mi kell még?!

Széncinke

2015. november 26.

A Penny Marketben, élelmiszer vásárlás közben láttam meg ezt a törlőkendőt, mert otthon elfogyott. Amikor elolvastam az összetevőlistáját, nagyon örültem, hogy sem alkohol, sem parfüm nincsen benne. Jó árban van, így természetesen a kosaramban landolt. Már többször újravettem, az egyik kedvenc nedves toalettpapírom. A kendők megfelelően nedvesek, könnyen kihúzható a csomagolásból, amely jól bírja a strapát, csak a vége felé veszített kicsit az erejéből a ragasztócsík.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol