Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: édesfelhő, Módosítva: 2012. november 12.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

A készítmény érezhetően dúsabb hatást és természetes hajkontrollt biztosít. Frizurádnak struktúrát és jó fogást ad speciálisan a hajtöveken.

édesfelhő

2012. október 26.

Ma vettem a Müllerben. Ezer forint körül volt, de érzem, hogy le fogom cserélni a száraz samponomat erre. Illata nincs, legalábbis én nem éreztem. Igaz azt ígéri,hogy jó tapintású lesz tőle a hajtöve, nem jó a tapintása, de ahogy rászórtam a hajamra, mintha felkarózták volna az égbe. Nekem nagyon bejön. Ja és nem hagy nyomot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Hidratálók: PEG-8