Egyéb

Ár:   1805 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzokolaBarbara86, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A csiga váladékából készült gél fokozza a bőr regenerálódását,visszaadja a bőr rugalmasságát,gátolja a bőr öregedését.Tisztítja a vért,ezáltal a bőrszövetek fiatalodnak.Visszaállítja a pigmentációt a normál bőrfelszínre,megtisztítja a bőrt az aknés hegektől.Hamarabb felszívódik mint a krém.Tartalmaz allantoint,kollagént és B6 vitamint.

Tviki993

2020. szeptember 17.

Nekem ez katasztrófa volt...
Elkezdtem használni 2 napon belül óriás gyulladt kinyomhatalan pattanásaim lettek... úgy voltam vele , hogy jó, lehet nem ennek a hibája , mert pont menstruáció előtt álltam.
Megvártam meg elmúlnak, kitisztult az arcom na majd most...
3 napja kenem és újabb kinyomhatatlan nagy izèk...
Majd elkenem a testemre de arcra katasztrófa volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Nekem ez katasztrófa volt...
Megvártam meg elmúlnak, kitisztult az arcom na majd most...
3 napja kenem és újabb kinyomhatatlan nagy izèk...
Majd elkenem a testemre de arcra katasztrófa volt...

orsi22

2020. július 3.

Nagyon szeretem. Elsőnek mikor megszagoltam azt gondoltam ez valami kamu cucc 😂😂 olyan finom parfümös az illata, aztán 2-3 napja használom esténként és reggelre nagyon puha, szép, tiszta az arcom 😍😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

szaodori

2017. szeptember 28.

Valami csoda ez a krém! Már 1 hét használat után látszik a változás az arcomon :) Jóval kevesebb a pattanásom és a kipirosodás az arcomon mióta használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Mofi

2017. augusztus 19.

Kevesebb mint egy hete vettem de már látom a változást az arcomon! Általában pár naponta jönnek ki pattanások az arcomon, de amióta ezt a krémet használom semmi! Tökéletesen hidratál és segít a bőr regenerálódásában! Imádom! Az ára is nagyon kedvező az illata meg nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

SzokolaBarbara86

(!)
2016. augusztus 11.

Egy hete használom.Gyorsan felszívódik,nincs krémérzet az arcomon.Hamar begyógyítja a pattanásokat,csípéseket. Szuper.Szeretem.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak