Hanyul

Ár:   $35   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2019. november 11.

Ár:   $35
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncok kialakulását megelőző, bőrszín kiegyenlítő hatású termék, organikus gazdaságból származó Yeoju rizs erjesztett koncentrátumával. Mélyhidratáló és bőr rugalamasság növelő tonik.

Funnyface

2016. április 20.

Gondba vagyok vele, és töröm a fejem a tonik sorsán. Rendkívüli hájp övezte ezt a terméket koreában, mindenki erről beszélt. Nem is akartam lemaradni róla mondván, lassan úgyis elfogy a mostani tonikom.
Tényleg van hatása. Olyan, amit ígérnek. Első használatkor nem sajnáltam belőle sokat használni, reggelre pórusaim összehúzódtak, ráncok észrevehetően sekélyedtek, egy hét után a bőröm valóban rugalmasabb, teltebb lett. Észrevehetően jobban felszívta a bőröm a rétegező rutinom termékeit, még a reggeli arcápolás során is.
Csakhogy, az én bőröm érzékeny az alkoholra, és sajnos, ez a termék tartalmaz belőle nem is keveset. Most dilemmázok, és próbálgatom hátha... hátha mégsem pirulok ki tőle. Nem adtam még fel. Volt már rá példa, hogy egy alkoholos terméktől nem pirult ki az arcom, korábban is benéztem már más terméket is (no comment:)...ezentúl csak inci ellenőrzés után kerül fel egy termék az wishlist-emre.
Érdemes azért arra odafigyelni, hogy az erjesztett összetevőket tartalmazó essencek és tonikok bizony irritálhatják a bőrt, patikat okozhat. Ezt én is tapasztaltam, az első használat után. Aki tervez beruházni egy nem is olyan olcsó hasonló termékre elősször rendeljen belőle tesztert, pláne az SK-II-ből (abban nincs alkohol:).
A másik meg az illata. Kis mennyiségnél nem volt, de nagyobb mennyiségnél, azért bizony erjesztett gabona, maláta szaga van.
Még adok esélyt ennek a terméknek, hátha mégis összebarátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Még adok esélyt ennek a terméknek, hátha mégis összebarátkozunk.

Antioxidánsok: Monascus/Rice Ferment, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycereth-26, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.