Hedonia

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anita77, Módosítva: 2022. április 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"A faggyútermelés normalizálására, a gyulladás csökkentésére alkalmas összetevőkkel készítjük ezt a szérumot. És a ráadás, hogy a pattanások utáni foltokat, pigmentoltokat is halványítja. Egyszerű és gazdag formulába zárva, irritáló összetevők nélkül. Könnyed, vizes, gyorsan beszívódó szérum."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

henrietta0130

2023. július 23.

Már korábban felkeltette az érdeklődésemet ez a komplex szérum, így miután elfogyott a nia és c-vitaminos szérumom, ezt vásároltam meg. Könnyed, géles, jól rétegezhető, gyorsan beszívódó formula, melyet reggel-este alkalmazok. Összességében nagyon jó termék, nagyon jó áron, amit csak ajánlani tudok! Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 23.

csizi

2023. június 16.

Szuperül beszívódik, más szérumot is tudok használni fölé, a kombinált érzékeny bőröm nagyon szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 16.

Vansalinda

2022. december 29.

A mellkas és törzs illetve comb, fenék zsiros , makacs pattanásos részein próbáltam! Mérséklődött a melegtől és dörzsöléstól kinyomkodott gyulladt pattanásos bőrkép! Hat hetes tejsavas ill. Szalicilsavas, szérum kúrán vagyok túl, cica krémmel zártam le a szérumok után a bőrt! Elkezdett gyógyulgatni a bőr! Vártam hogy hegesedjen és végleg eltűnjönek a pattanások! Bevetettem ezeken a területeken már mindent! Annyira zavarnak ezek a gennyes pattanások, hogy azt nem tudom megállni ,hogy hozzányúlkáljak! Maguktól is sajnos kifakadnak!
Borzasztó idegesítő! Szóval most ezt is használom mivel
Csomagban akcios volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 29.

Borzasztó idegesítő! Szóval most ezt is használom mivel
Csomagban akcios volt!

rrituss

2022. december 1.

Idei év egyik nagy felfedezettje, és meglepetése számomra. A SAP-ot már próbálgattam különböző százalékokban, de ebben az 5% + az 5% niacinamide nagyon hatásos kombónak tűnik a pattanásaimra.
Reggel és este is tudom használni, egyáltalán nem irritál, jól rétegezhető más szérumokkal (aPad, centella például), és érezhetően jó hatással van a pattanásaim eltűnéséra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

kittiihnl

2022. augusztus 1.

Mindenképpen SAP C-vitamin származékot kerestem, mivel problémás a bőröm, és szerettem volna bevetni a C-vitamin ezen formájának antibakteriális hatását. Az külön plusz pont, hogy van benne niacinaimid illetve cink is. Azt vettem észre, hogy imádja a bőröm, a foltok utáni halváyításban is rengeteget segített. Használtam korábban arbutint és tranexamic acidot is, de még azoknál is jobban bevált. Azon túl, hogy minden reggel fényvédő előtt felkenem, a Balea MED fátyolmaszk alá szoktam még használni, amit kb 15-20 percet hagyok fent, és tá-dá, ragyogó arcbőr. Esténként A-game-et kenek, a SAP-pal szuperjól működnek a pattanások ellen. Ár-érték arányban is szuper, mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

PotaSaci

2022. június 8.

Na hát én már próbálkoztam az Ordinary, a Revox meg a Geek&Gorgeous 10%-os niájával is és rá kellet jönnöm, hogy baromira nem bírja a bőröm a 10%-ot, szóval nekiálltam valami gyengébbet keresni, mert mindenképpen szerettem volna a niacinamidot beépíteni a rutinomba. Amúgy korpás szeborreás bőröm van felszíni vízhiánnyal, gyakran küzdök mitesszerekkel és gyulladt pattanásokkal is. Emellett még baromi könnyen marad ezek után a dögök után folt is. Így már érthető mért kellett annyira az a nia szérum. Na ráakadtam erre a Hedoniás csodára és nagyon meggyőzött a weboldalukon talált leírás. Külön imádom, hogy lebontják részletesen, hogy melyik összetevő miért került az adott szérumba és mire jó. Na szóval úgy voltam vele, hogy a SAP is pont beleesik a problémáim kezelésébe, szóval miért is ne. És hát fantasztikus döntés volt, hogy megrendeltem ezt a szérumot. Nagyjából egy hónapja használom és kevésbé zsírosodik a bőröm (ami eléggé megritkította a mitesszereket meg pattanásokat az arcomon) és a foltjaim is látványosan sokat javultak. A vízhiányom sem olyan feltűnő. Meg úgy általánosságban egységesebb a bőrképem. És ez végre nem csapja ki a bőrömet, mint a 10%-osok. Nekem ez tuti örök darab marad a rutinomban, mert valami fantasztikus hatással van a bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Niacinamide, Zinc PCA, Lactic Acid