Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szg05, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszú, kemény körmök 14 napon belül! Stimulálja a köröm növekedését és megakadályozza a nagyon gyenge körmök szakadását.

mariib

2020. szeptember 14.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem ez kuka. Borzasztóan éget, csíp felvitel után! A hatása pedig nulla. Pénzkidobás volt részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Antioxidánsok: Acetyl Cysteine

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Metanol, metil-alkohol, régies nevén faszesz. Színtelen, jellegzetes szagú. Vízzel korlátlanul elegyedik, ezért kiváló oldószer (solvent) és denaturáló hatású. Erősen mérgező, mert a szervezetben az alkohol dehidrogenáz nevű enzim formaldehiddé alakítja, ami erős sejtméreg. Májkárosító, idegméreg. A bőrön át is felszívódik, ezért hosszabb távon veszélyes a (fej)bőrrel való érintkezés.