Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritabokros, Módosítva: 2018. április 20.

Ár:   $2
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Prémium minőségű, Kolumbiából származó Arabica kávé kivonattal.
  • Tökéletesen hidratál és táplál.
  • A fáradt és száraz, külső környezeti szennyezésnek kitett bőrt nagyszerűen ápolja.

Vanda234

2019. június 4.

Jó kis maszk szeretem eléggé sok benne az anyag de nekem is nehez volt kicsit a felvétele de amúgy nagyon jó kis hidratalos fátyol maszk olcsó és jó is ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Stella1993

2019. május 11.

Imádom az illatát, le sem akarom venni magamról annyira fincsi kávés :) a hatásával is meg vagyok elégedve, szép, hidratált bőrt eredményez. A maszk maga nem az a könnyen szakadós fajta, és nem is az, amit órákig tart széthajtogatni mert összeragad mindenhol. Nagyon puha anyagból készült, és rengeteg szérum van benne. Konkrétan a nyakamra folyik egy rèsze, de nem baj, legalább oda nem kell külön terméket vásárolnom :) 10 darabos packom van belőle, de ha elfogy akkor újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Marietta1977

2018. július 24.

Nagyon dok hatóanyag került a tasakba, igy kicsit csöpögött mindenfelé mikor felraktam, de alapvetően ez nem gond.
Felrakni kicsit nehézkes volt, úgy van összehajtva hogy a szokásosnál nehezebben tudtam felrakni. De használat után a bőrömbe még belemassziroztam a hatóanyagot és iszonyat jó illata volt, és szuperul hidratélt. Annyi cucc maradt még a tasakban, hogy egyszer tuti használni lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propanediol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.