Deciem

Ár:   €30 és €75   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   180 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   €30 és €75
Kiszerelés:   180 ml és 1000 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Tisztító kondicionáló száraz hajra, kis molekulasúlyú HA-val

Egyetlen egyszerű, gyengéd lépésben, mélyen tisztít - általános tisztítószerek nélkül. Kondicionáló technológiák, egzotikus olajok, hialuronsav és értékes kőzetkivonatok gondoskodnak a haj kiváló állapotáról. Alkohol és szilikon nélkül.

jirka

2017. december 11.

2017.december.11.
A 180 ml-es kiszerelés 5 hónapig tartott ki. A deciemes Black Friday-kor 9 euroért újra vettem (nagy öröm), így további hónapokig használhatom. 2 hete elhagytam a hajformázókat is mellőle, először meleg vízzel leöblítem a hajamról a tisztítószert, majd hideg vízzel öblítem le a hajvégeimet (fejbőrt nem), tökéletesen elégedett vagyok a végeredménnyel.
Tapasztalatom alapján, jobb nem csavarni a tubust, mert eltörik.

2017. november 10.
4. hónapja használom, augusztus óta, így volt szerencsém nyári és őszi időben is használni. Igyekszem objektíven írni erről a hajtisztítóról, bár be kell vallanom, hogy nehezen tudok elszakadni a: LOVE, LOVE, LOVE típusú véleménytől, na de akkor itt be is fejezhetném :)
Csomagolás: Patikai, fémtubusos, tekerhető lenne, ha nem törne meg a fémtubus (nekem megtört kicsit), praktikusnak tartom, mert ez a csomagolás lehetővé teszi, hogy a terméket maradéktalanul felhasználhassuk. Kupakkal felfele tárolom, lazán felcsavarva, elegendő helyet hagyva a tubusban lévő krémnek.
Illat és állag: Enyhén virágos-rózsa illatú (az INCI-ből hiányzik a 4. helyen szereplő Rosa damascena flower water), könnyen kenhető, krém állagú tisztószer. Az INCI is mutatja, hogy e termékek eltérnek a hagyományos értelemben vett hajtisztítóktól, és olyan hatóanyagokat tartalmaznak, melyek leginkább bőrápolószerekben szerepeltek eddig. Nekem épp ez az eltérő formula keltette fel a figyelmemet.
Az első pár hét kísérletezős volt, most a kialalkult rutint írom. Ketten használjuk a családban, kamaszodó gyermekem seborrheas (téli időszakban sebes) fejbőrére is ezt használom, mert síkitva menekül a Detergens Sulfurátum elől. Határozottan javítja gyermekem fejbőr állapotát, haloványan még ott van, ez nálunk már nagy eredmény. Hajszerkezete hasonló az enyémhez (inkább hullámos), heti 1x mosom, nem zsíros, nem csapzott, nyilván nem frissen mosott kinézet, de samponokhoz képest rendben van.
Az első használatnál feltűnt, hogy mennyire puha lett a hajam, egyébként a szerkezeti változást kb. az 5. héten tapasztaltam.
A tisztítási módszerről: Simple. Belecsücsülök a kádba, bevízzezem a hajamat, 2 kis adagban beledörzsölöm a hajba, a lényeg, hogy mindenhol legyen krém, ezért a többszöri feltét, majd átmasszírozom vele a hajamat, fejbőrömet. Ne számítsunk "samponos" habra, diszkrét hab fog keletkezni, ezt meg kell szokni. 3-5 percig hagyom fent, közben meg van a zuhanyzás. Öblítek. Könnyedén kimosható, nem hagy réteget. Mosolygok. Nem használok utána balzsamot, sem maszkot, nem használok mellete más sampont, csak őt! Hogy teljes tesztet futasak le vele, csak a 3. hónap után kezdtem el használni egy lehetnyi hajformázót, hajam göndörsége miatt, de ez részemről csak "kényszer", elhagyható, ebben az esetben tényleg csak formázásról van szó, nem táplálásról.
Eredmény: Rendkívül praktikus, mondhatnám "wash and go", a hajam tömör, természetesen fényes, töve nem zsíros, vége nem száraz. Hajmosásnál kevesebb hajam hullik ki, már várom a hajmosást. A tubus kb. még 1 havi adagot tartalmaz, így havi bontásban bő 2000 Ft-ra jön ki nekem, természetesen ez hajhossztól is függ. Természetesen újra veszem. Csak a kiváncsiságom hajt az anti-aging support felé, biztos, hogy egyszer őt is kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 11.

2017.december.11.
Tapasztalatom alapján, jobb nem csavarni a tubust, mert eltörik.

2017. november 10.

Eszter a panda

2017. augusztus 11.

Nem régóta használom ezt a sampont. Eszméletlenül mrglepődtem, hogy annak ellenére, hogy abszolút nem habzik és csak egyszer teszem fel (általában kétszer samponozok) valóban tisztítja a hajamat. Ami feltűnt, hogy azért valamivel hamarabb adja meg magát a rőzsém és kerül sor a következő hajmosásra, illetve, hogy miután nincs illata, ez a természetes haj-szag hamarabb érződik. De nem kimondottan kellemetlen, inkább ez a napsütötte illat. Balzsam nélkül sem nyikorog a haj, bár én egy kis tápláló maszkot teszek fel megszokásból. Hosszútávú eredményről még nem tudok nyilatkozni, de nagyon reménykedek. A márka eddig nagyon jól muzsikált nálam. Hosszú, alapvetően száraz, hullámos, szőkére melírozott (balayage) hajam van. Megelőlegezek 5 csillagot, ha változás van, frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.