Huggies

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Clinique, Módosítva: 2013. április 9.

Kiszerelés:   64 db
Kategória:   Egyéb

Stanczi

2019. február 13.

A lapok viszonylag könnyen elválnak egymástól, de nem mindig jönnek egymás után, ez pedig megakasztja a pelenkázást. Néhány törlés után elkezd szöszölődni, szétszakadni, hiába elég vastag. Nem igazán vagyok oda azért, hogy illatosított de szerencsére nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

kalmaniki

2017. november 11.

Kisfiam pelenkázása során használom. Az illata tetszik és elég nedvesek is a kendők,viszont nagyon könnyen szakadnak, konkrétan szétfoszlik. Biztosan nem veszem újra, ennyiért vannak jobb törlőkendők is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Ella

2017. május 19.

Inkább kéz- és arctisztításhoz használtuk, sajnos nem olyan nagy és strapabíró, mint a többi Huggies törlőkendő. Kevésbé nedves.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

kisko

2014. szeptember 15.

Nincs kisbabám, kiránduláshoz, utazáshoz szoktam ilyent venni, ha találok. Szeretem, mert nem olyan olajos, mint a többség, ha arcot tisztítok vele, friss érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

incifinci28

2013. szeptember 2.

nekem nagyon bevált! ha akciós, mindig veszek többet, ez a kedvencem. sok félét próbáltam már, de ez jött be a legjobban. mindig van a táskámban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

manoka1758

2013. május 17.

Pocsék volt, mire kibányásztam egyet, szanaszét foszlott. Az illata sem tetszett, nagyon nem éri meg, soha többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

timcsike1989

2013. február 25.

Mindig van a táskámba törlőkendő, hiába nem vagyok baba :) Ez a legjobb! Az illata is jó, az állaga és a nedvessége is. Én nem tapasztaltam szakadást. Nagyon sok mindenre használom. 300Ft környékére mindig leakciózzák akkor betárazok belőle, mert 600-ért szerintem azért sok. Sokat használtam már, de mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

2013. február 3.

Vékony, foszlik, szakad. Hiába olcsó, többet kell belőle használni mint drágább társaiból, így pedig már nem is olcsóbb. Nem venném újra 300 forintért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Olív

2012. december 11.

Az illata szinte a kellemetlen kategóriát súrolja, túlzottan nedves, és hamar elszakad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

Nanaho

2012. szeptember 1.

Ha le van akciózva mindig veszek belőle egy jó 3 csomagot :) Tényleg teljesen más az illata,azért is szeretem annyira. Nekem is elszakadt néha de csak akkor amikor már többször áttöröltem azt a területet amit kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az aloe vera növény virágából származó kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionló hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.