Egyéb

Ár:   €9.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   €9.99
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy dermatológiai kezelés, amely hialuronsavból áll, és amely a gyógyulási folyamat minden szakaszában működik . Felgyorsítja a bőr gyógyulását. Ezenkívül a hialuronsav alapú ialuset krém ideális a kiszáradt bőr számára, amelyet tisztítás után hidratál. Lehet használni nappali vagy éjszakai krémként, az első ráncok megelőzésére vagy kezelésére. Erősen hidratáló, kifejezetten ránctalanító öregedésgátló krém, mely a derma felső rétegeit kezeli.

baksirozsa

2020. július 22.

Csodaszer! Az A313 krémmel együtt rendeltem. Éjszakára használom és reggelre nagyon szép a bőröm. Fogamzásgátló utáni hormonális pattanásokkal küzdök, ez a krém nagyon szépen gyógyítja őket is. Ha valaki tud itthoni lelőhelyet az kérem szóljon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin

Nem szabványos INCI név. Jelentése: felületaktív összetevők.