Impulse

Ár:   580 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 640 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 640 Ft

Ár: 640 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Henryette

2022. május 18.

Régebben használtam de már rég nem találkoztam ezzel a fajtával. Nekem bevallt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Régebben használtam de már rég nem találkoztam ezzel a fajtával. Nekem bevallt.

njusziful

2022. február 27.

Kb. 1990 Anyuék Bécsbe mennek. Nagy reményekkel várjuk haza őket bátyámmal, vajon mit hoznak. Mert tudjuk, ha Bécsbe mennek, lesz meglepi, nem is kicsi. Tűkön ülünk, Én 15 éves vagyok. Bátyám 17. Ekkor már örül a tini, hogy nincsenek otthon a szülei, nem annyira várja őket. De most, most mintha ólomlassúsággal telne az idő a várakozás izgalmában. Kulcscsörgés, nyíló ajtó, rohanunk. Mint a kutyánk, mikor nyílik a hűtőajtó. Végre megjöttek! Yuppi! Van Isten az égben! Szinte rájuk vetjük magunkat. Előkerülnek az ajándékok, a fő az egy Commodore +16, álmaink computere. És egy, egy, egy…. Incognitoooooo! A nagy Ő, álmaim dezodora. A KINCS. Nekem, csakis nekem. Boldogság van. Imádat van. Hetekig. Hónapokig. Évekig. A zöld Madlene után végre eljött a Megváltó. Incognito képében. Fújom magam, ahogy tudom, de csak óvatosan, nehogy elfogyjon. Aztán elfogy. Mégis. Rémület kerít hatalmába. Mi lesz velem nélküle? Nem, nem, nem… nem dobom ki a dobozt. Isten ments! Külön polcra kerül. A KINCS. Üresen. Minden hétvégén letörölgetem, kezembe veszem, szaglászom a kupakot. Mennyei illat. Aztán megnyugszom. Már a boltokban is elérhető. De az első, az első doboz évekig a polcon marad. Nem mehet sehova. Életem árán is megvédem. ŐT. Az EMLÉKET. Aztán jött a sárga Limara és társai, azok is a polcra kerültek immáron üresen. Még most is megkönnyezem ezt az emléket. Sokszor elgondolkodom azon, hogy mennyire tudott örülni az ember ilyen, ma már apróságnak tűnő dolognak. Ma egy 30 ezres parfüm megvásárlása nem okoz ekkora örömöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 27.

Milva07

2022. január 26.

Ó, igen...80-as évek vége. Vidéki gimnázium, tornaóra után lehámozva magunkról a förtelem-kék tornadresszt, ami ezerből egy lányon állt csak vállalhatóan, mindenki próbálta elfogadhatóvá varázsolni magát. Ki 8x4, ki sárga Limara, a menők Bécsből hozott Incognitó vagy Magic Moschus vad fújkálásával és a sárga Velmetina hajzselével, ami bár kifésülhető semmiképpen nem volt, a babahajakat katonás rendbe tudta állítani. Persze általában tusolás helyett cicamosdással, mert csak arra volt idő....Felejthetetlen az időszak, az illatélmény, az egész, visszahozhatatlan időszak. Én már akkor is lázadtam minden és mindenki ellen, az iskolaköpenyemet magam varrtam, az Incognito helyett ( azt meghagytam "gimis" illatnak) meg a La Panterát fújtam. Amelyik fiú húzta a száját a diszkóban erre az illatra azt még a köszönésemre se tartottam érdemesnek...Legfeljebb nem kért fel táncolni, ami akkor még fontos fokmérője volt a népszerűségnek. Ja, és haza véletlenül se kisérjen senki, azt majd ÉN eldöntöm, mikor és ki érdemleges bármire is....Aztán jött Ő. A La Pantera neki sem tetszett, de elvesztem kék szemeiben, makacs és önfejű énem egy pillanat alatt bájos-csendes kisleánnyá csendesedett, és a fent nevezett, ignorált parfüm-deo hamarosan trónfosztott lett. Két hét múlva összeköltöztünkés az Incognito a helyét az Anais-Anais vette át( melyet a szegedi, Kígyó utcai parfümériában, a szigorúan vizslató boltos asszonyság szúrós szemei miatt kissé elhamarkodottan választottam.) 33 éve már....De azt hiszem, örökre, vagy még tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 26.

Anyu77

2021. március 1.

Évek óta vettem többet, másfél-két évre feltankoltam. Az utolsóból már alig maradt, így vettem 3 újat (már nem ezüst, hanem fekete kupakosat). Teljesen más az illata. Más oldalakon is olvastam, hogy csalódottak, mert egy férfi illat köszön vissza, semmi köze a régihez. Azt hittem csak engem vertek át, de nem. Legközelebb vásárlás előtt megszagolom, hátha visszahozzák a régi illatot. Csalódott és szomorú vagyok.
Update: Megpróbáltam felvenni a kapcsolatot a magyarországi márkaképviselettel/leányvállalattal és nagyon gyanús a dolog. Állítólag nem ők forgalmazzák itthon ezt a dezodort. ???? Tény, hogy nincs a dezodoron magyar nyelvű felirat. Figyeljetek oda Impulse-mániás barátnőim, vásárlás előtt szagoljátok meg!!!! És figyeljetek a magyar nyelvű címkére! Amúgy az eredeti nekem 5*-os.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 1.

Dudoka77

2021. március 1.

Nosztalgiázni támadt kedvem, így a százas boltban egyből a kosaramba raktam, noha hétszáz forintért akár olyan dezodort is vehetnék, ami képes semlegesíteni a szagokat. Ez ugyanis egy jó tempós bevásárlás következményeivel sem képes felvenni a harcot, nemhogy egy erős nyári izzadással. Nivea dezodorokat használok többnyire, amelyek elég jó hatásfokúak ahhoz, hogy egyetlen kiadós reggeli befújás mellett este se kelljen félve közelíteni az orromat a hónaljam felé. Az Impulse azonban hamar illan, így egy fújással egész biztosan nem húzható ki egy nap szagtalanul, pedig nem jellemző rám az erős izzadás. Tartósságát és hatékonyságát tekintve harmatgyenge szegény, de nem is azért szeretjük, mert valami ütős védelemre számítunk a szagok ellen, hanem az előttem szólók által szépen részletezett nosztalgikus élmények miatt, amit kétségtelenül megad. Emberbaráti mivoltomból adódóan a nyári hőségben nem kísérleteznék vele, de a hideg hónapokban nagyon szép, múltidéző élmény használni. Ez azért mégiscsak megér egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 1.

wildrose

2020. július 24.

Természetesen én is nosztalgiából vettem meg, de rá kellett jönnöm, hogy még mindig imádom. Szuper illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 24.

zsazsi1

2020. július 23.

Boldog idők...!
Amikor még egy dezodornak is tudtunk ÖRÜLNI!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

Boldog idők...!
Amikor még egy dezodornak is tudtunk ÖRÜLNI!

Dév

2020. július 22.

Kedves Milva07! Tökéletesen visszaadtad a kor hangulatát, kb.egy évjárat vagyunk. Nekem még eszembe jutott a Wham és az Alphaville, na meg a DM, majd a magyar underground.
Tanítás után rohantunk a suli egyetlen wc- jébe, ahol volt tükör: fésülködés, Incognito dezodor, majd irány a város és a fiúk bámulàsa. Aranykor és boldog békeidők. :-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 22.

Regina11

2019. október 23.

Nekem is anyukám használta még 30as éveiben kb, tele volt vele a polc otthon, tinikorában erre spórolgatott a lelkem.:) Még ma is szoktam neki venni, magamon nem tudom elképzelni, mindig rá emlékeztet. Szerintem egy kellemes illat,főleg ennyi pénzért a tartóssága is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Hecate

2019. október 23.

Nekem is édesanyám használta ezt a jellegzetes csomagolású sprayt. Rajta csodálatos volt és imádtam. Alig vártam, hogy nagyobb legyek és a zsebpénzemből vettem magamnak is. Sajnos rajtam már nem bizonyult annyira kellemesnek, így édesanyám illataként maradt meg az emlékezetemben. Anyu miatt 5, az engem ért csalódás miatt 1 csillagot adnék: egyezzünk ki egy döntetlenben :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.