Best of Beauty 2019

Impulse

Ár:   580 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 640 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 640 Ft

Ár: 640 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Csutak

2019. május 10.

Nem igazán jött be eddig az illata. Viszont nem is rossz és még csak büdös sem vagyok tőle. :) Bár az biztos, hogy ha bejön a kánikula, nem ezt fogom használni. Egyszeri vásárnak nagyon jó volt, de nem lesz belőle következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

CrazyKid

2019. április 8.

Apukám vett egyet nekem, és kb. 3 évig csücsült a szekrényben, mire elkezdtem fújdogálni. Nem jött be az illat, de ha elpárolog már tetszik és jobban elfedi az izzadságszagot, mint egy dezodor. Lehet én is majd vadászatra indulok, és beszerzem a többi társát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

albertinablogg

2018. szeptember 23.

A férjemmel beszélgettünk, és szóvá tette, emlékszem-e még az impulse dezodorokra. Aztán a végén kiderült, hogy a sarki kis piszkosban látta. Elmondása szerint a legmenőbb, gazdag vagy gazdag pasis csajoknak volt ilyen, születésnapokra ezt adták, annyira nagy presztízse volt... Az árát is egy mai parfümével lehet összehasonlítani (viszonyítani). Mondtam neki menjen, hozzon egy flakonnal, meg egy zacskó tejet. :D Mikor a kupakba szagoltam egyből felismertem az illatot, még ovis lehettem, emlékszem, a szomszéd lány használta, ő nagyon menő csaj volt az általánosban. Nagyon tetszik az illat így 20 évvel később, az egész lakásban Impulse Incognito illat terjeng. Friss, virágos, jázmin, grapefruit, ibolya, vanília, fehér pézsma, fás jegyek.... (puskáztam :P) Venni fogom, az tutibiztos. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

havana74

2018. augusztus 4.

Tegnapi impulzusvásárlásom I.

Mivel a helyi euros boltban nem volt kitéve teszter, megvettem ezért a jelképes összegért próba nélkül, lesz ami, lesz.
Légfrissìtő is kerül 590,-Ft.-ba.

Kibírtam hazáig, majd alkarra kifújás után belégzés következett. Snitt!
Időutazás: 1988. Zrínyi Ilona Általános Iskola, turnusváltás két testnevelés óra kózött a lányöltözőben...tini(ri)csajok, zajok, szagok, illatok.... Nekem akkor nem volt, de elég volt ott tartózkodni, az illatfelhőből rám is jutott.
Ez még most is egy jó illat!
Erőszakosnak nem mondanám, az akkori trendi illatok között ez még egy szolíd kreáció volt.
Semmi köze az izzadásgátláshoz, inkább egy jobban porlasztott edt-ként nézek rá.
Ötvenes férfi kollégákat be fogom tesztelni szabi után, hogy ki ismeri fel. :-/
Én megadom a maximális csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Tegnapi impulzusvásárlásom I.

Légfrissìtő is kerül 590,-Ft.-ba.

Kibírtam hazáig, majd alkarra kifújás után belégzés következett. Snitt!
Ez még most is egy jó illat!
Ötvenes férfi kollégákat be fogom tesztelni szabi után, hogy ki ismeri fel. :-/
Én megadom a maximális csillagot.

Trixi

2018. július 17.

Neeeee, ezt még (illetve megint) lehet kapni? Az Incognito volt a kedvencem, nem is tudom, hány flakonnal használtam el. Minden színből volt 1 db, amit feltettem a polc tetejére, sajnos már rég nincsenek meg. A férjem is imádta az illatát, azt hiszem, tőle kaptam az első Incognitót, és most, hogy kérdeztem, még emlékszik is rá. Bécsben lehetett megvenni ezeket a holmikat, iszonyúan megpakoltan jöttünk mindig haza onnan. Dobozos kólát és Nestlé csokit is ott vettünk először. Fura ezt a mai nyitott határok mellett mondani, nameg, hogy most már minden elérhető-megvehető egy karosszékben ülve. Azért sok jó kis kalandunk volt akkoriban, szép emlék ez a deo is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Burya

2018. július 17.

26 vagyok, de emlékszem, hogy a '90-es években anyu még ezt használta. Már nem emlékeztem az illatára, de nem rég egy kedves ismerős jóvoltából újból hozzám került pár darab. Kifújtam és egyből visszarepültem '96 nyarára a hűvös, nagy, régi házba, ahova nyaralni jártunk, látom magam előtt a 24 éves, fiatal anyukámat a tükör előtt, ahogy reggel befújja magát, én meg nyújtózkodom, hogy megnézhessem, mi van a kezében. Ő amolyan "egy parfümös" típus, 10 évente, ha leváltja az aktuális kedvencét, úgyhogy minden illata egy-egy korszakhoz kapcsolódik. Ez nekem fiatal anyu illat, még ovis koromból. :) Ha befészkelődtem az ölébe vagy megölelt, mindig ilyen illata volt. Szeretem, jó érzés beleszaglászni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Brigitt

2018. június 23.

Óhhh, hogy mennyire imádtam kamaszkoromban, az Incognito volt a favorit (igazi pasizós illat volt) de imádtam még a szürke dobozost (sajnos a nevét nem tudom már) és a sötétkék dobozos Nr.7 nevűt na és a La Panterát. Nagyon nagy kár, hogy a többit már nem lehet kapni. Mivel még 3 féle kapható, nosztalgiából fogok venni belőle :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

Lillko1984

2018. május 27.

Anyósommal vàsàrolva bekeveredtünk egy Euro Family boltba,ès kislànyos sikítàssal vettük èszre a polcon!Persze,hogy vettünk belőle.Meglehetősen nagy gurmand vagyok az illatok terèn,szàmtalan parfümöm van a dolgozós light illatoktól az igazi nehèzbombàzókig.Nekem ez az illat sosem múlt el.Tarkónvàgott a nosztalgia,az általànis iskolai emlèkeim körözbek felettem,amikor magamra fújom.Èn most is finomnak èrzem ès annyira jó,hogy teljesen eltèr a mostani cukros-karamellàs illatoktól.Rajtam valami egèszen különleges.Holnap el is ügetek ès magamhoz szólítok mèg pàrat.Az eleje az brutàl ,de kb 5 perc utàn csillapodik az illat💕
A fene sem gondolta,hogy kb egy 500 Ft-os dezodor ekkora örömet ès nosztalgia kiràndulàst okozhat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

waylinn

2018. április 3.

Közel a 40-hez mindig elkap a nosztalgia, ha valakin megérzem. Imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Közel a 40-hez mindig elkap a nosztalgia, ha valakin megérzem. Imádtam!

xixi

2018. február 8.

A "legenda" :D. Most vettem egyet nosztalgiából. Finom, agresszív retro. Jó lenne találni ilyesmit modernebb kiadásban. Tud valaki esetleg valami szelídebb, mai dupe-ot?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.