Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 640 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 640 Ft

Ár: 640 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bonnieoo7

2022. augusztus 21.

Talán ma is kapható nagyobb kínai üzletekben, nálunk biztosan megtalálható az Impulse sorozat. Sajnos hiába emlékeztet a régi időkre a külcsín és a belbecs, a tartósság harmat gyenge így elküldtem a Nagyimnak pár éve amit vásároltam, azt hiszem pont ez volt az, mert bordó flakon. Sajnálom, de ma már egy nem, régen pedig egy óriási IGEN volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Chamana

2022. március 26.

Fiatal lányként nagyon menő dolog volt az impulse dezodor, kezdetben csak 3 illat volt, a klasszikusok, incognito, la pantera és a Magic Moschus .
Csodálatos emlékek kötnek ezekhez az illatokhoz, amit ma már retronak nevezünk, de akkoriban forradalmi volt a meglevő 2 féle Fa, 8x4, Claudia deók mellett, szinte minden kislány/nagyobb lány ezekről álmodozott Emlékszem, elsőnek az Incognito volt még, ajándékba kaptam az én drága Nagypapámtól. Miután a 3 közül az az illat volt a legnépszerűbb, legközelebb már a másikakat próbáltam A La pantera már igazán komoly illat volt és ez is.
Felejthetetlen érzéseket hoz elő, főleg ez a Magic Moschus, bár kicsit más , mint amire emlékszem, de visszahozza azokat az ábrándos diákéveket. Most is szuper illat, bár akkori önmagamhoz képest komoly is Ez lett a legnagyobb kedvenc, később , amikor fogyott, a zsebpénzemből spóroltam rá, amit kajára kaptam, inkább erre tettem félre . Közben pedig álmodoztam: szépségről, örök szerelemről, csodákról, fantáziavilágról. Néhány beteljesedett, néhány nem. De az emlékek nagyon szépek Ez az illat púderes, picit fűszeres, mai szemmel szexis illat, bár a La Pantera kihívóbb, fülledtebb, ez viszont szebb illat. Remek dolog, hogy ismét lehet kapni, szerintem megvan a vásárlóköre
Újraveszem, amíg lehetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 26.

Újraveszem, amíg lehetséges.

Kamea

2019. május 22.

16-18 éves koromban használtam először. Ezt is, a barnáját is, és természetesen az Incognito sem maradhatott el. Pár évvel ezelőtt, amikor újra megjelent a polcokon - már csak nosztalgiából is – egyből utánanyúltam. Ha elfogy, akkor pedig azóta is veszem a másikat. Még élénken él bennem az emlék, hogy csak nagy nehézségek árán, Ausztriából lehetett hozzájutni. Most meg bármikor levehetem a boltok polcairól. Szerintem - ahogy itt előttem is írta valaki - amíg lehet kapni, addig én vásárolni fogom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

zita.herkovics

2018. január 27.

Nagyon szerettem, de kinőttem, vagy nem is tudom, egészen sokat változtam ahhoz, hogy ne erre legyen szükségem. És nekem túl alkoholos újabban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

adrica

2017. május 3.

Ez meg az Incognito és szerintem szinte az összes megvolt, mert drága Apukám mindig Impulse-ot vásárolt nekünk lányoknak, beleértve Anyut is. Aztán megtudta, hogy én a Lucci-Lucci-ért rajongok, onnantól csak azt vette nekem, még ma is van a gyűjteményemből. Drága Apukám-Apukák! Köszönjük a gondoskodó szeretetet! Nekem ez a fajta Impulse inkább Anyu illat. De most már tényleg veszek egyet-egyet mindegyikből és nosztalgiázni fogok a párommal, mert hát ő is rajongott ezekért, meg a cigirágóért, a limo poros pezsgősüvegért, a kis műanyag fehér nyuszikáért, ami piros tojásba volt zárva, a francia drazséért és ami még annál is ritkább volt az a Duna kavics és társa ami tényleg ritka volt az a Tisza kavics!!! Tisza kavicsot nekem ide, de most azonnal! Éljen Május 1. Ja, ma már 3.-a van. Nem baj, megyek leiszom magam a Tejbüfébe! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 3.

Aylawitch

2017. május 2.

Én a 90-es években használtam, aztán szinte teljesen megfeledkeztem róla. Egyszer csak rábukkantam valamelyik üzletben, vettem is belőle és egy másik illatból is (incognito) és mondhatni, hogy szinte ezt a kettőt használom felváltva. Mindig is nagyon szerettem és sok kedves emléket idéz fel az illata. Tartós, és nem hagy foltot a ruhán. Én személy szerint nagyon szeretem és amíg hozzá tudok jutni, addig használni fogom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Sumckay

2016. március 13.

Ó igen :D
80-as évek, borítékba csempészett USA Dollár a Nagynénémtől, Petőfi Csarnok, Csillagfény disco, plátói szerelem, amikor a fiú még a nevemet sem tudta, de én az övét igen. Mikor rám nézett a bokámig elpirultam, egész este ezt beszéltük a barátnőmmel: "Zoli rád nézett, hosszan, mosolyogva! Most mit csináljak?" Aznap este boldogság, lefagyás, pirulás és persze, akkor még nyuszi voltam, így semmit. :D Azóta persze megismertük egymást, de még mindig elpirulok, ha nagy ritkán találkozunk, ezt sosem fogom kinőni :D
Szóval jó a nosztalgiázás. :D
Forró vagy hideg szombati éjszakák, Impulse dezodor, fekete-fehér szerkó, John Taylorosra szárított, Taft hajlakkal lakkozott frizura (Duran Duran basszusgitárosa).
Ezt használtam Anyukám 8x4-es dezodora mellet, ha jól emlékszem az is barna volt, a dollárboltból vettük a dobozos sörökkel, üdítőkkel és csokikkal. :D
Múltkor találtam egy kis boltban, vettem is egyet. Tényleg, lehet, hogy a jövőhéten befújom magam, legfeljebb nagyobb szabad terem lesz a metrón :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Ó igen :D
Szóval jó a nosztalgiázás. :D

juditkaa70

2015. július 23.

Tyűűhaa,a 80'-as évek etalonja volt ez a deo a Impulse incognitóval együtt! :) Másik nagy kedvencem volt a sárga Limara! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

Zsildom

2015. március 29.

Nahát, nahát. Mintha a kakas nyalókát látnám... Nem fújnám magamra, akkor sem szerettem, amikor a menő tini csajoknak volt ilyen, de szerettem volna:) A nosztalgia érzésért, amit a puszta látványa keltett abszolút 5 pont. Még az is bevillant, hogy a falu egyetlen szocialista butikjának kirakatában egy Popcorn újság mellé volt kitéve, aminek a címlapján a Bross zenekar vigyorgott. Köszönöm a feltöltőnek a 20-25 éves időutazást a múltba!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

sminkesmas

2014. november 23.

Olcsó, régi..80-as vagy 90-es évek?
Én is anyukámon éreztem, tehát anyuci szag ugyebár..a legfinomabb illat mindenkinek..
Aztán 100 forintos bolt azonnal rácsaptam.

Használata inkább -ha nem olyan helyre megyek-mert ez csak nekem jó élmény..

Igazából ha ma születnék akkor 1 csillag, de a kellemes emlékek felemelik..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Olcsó, régi..80-as vagy 90-es évek?
Aztán 100 forintos bolt azonnal rácsaptam.

Használata inkább -ha nem olyan helyre megyek-mert ez csak nekem jó élmény..

Igazából ha ma születnék akkor 1 csillag, de a kellemes emlékek felemelik..

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.