Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 640 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 640 Ft

Ár: 640 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Kamea

2019. május 22.

16-18 éves koromban használtam először. Ezt is, a barnáját is, és természetesen az Incognito sem maradhatott el. Pár évvel ezelőtt, amikor újra megjelent a polcokon - már csak nosztalgiából is – egyből utánanyúltam. Ha elfogy, akkor pedig azóta is veszem a másikat. Még élénken él bennem az emlék, hogy csak nagy nehézségek árán, Ausztriából lehetett hozzájutni. Most meg bármikor levehetem a boltok polcairól. Szerintem - ahogy itt előttem is írta valaki - amíg lehet kapni, addig én vásárolni fogom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

zita.herkovics

2018. január 27.

Nagyon szerettem, de kinőttem, vagy nem is tudom, egészen sokat változtam ahhoz, hogy ne erre legyen szükségem. És nekem túl alkoholos újabban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

adrica

2017. május 3.

Ez meg az Incognito és szerintem szinte az összes megvolt, mert drága Apukám mindig Impulse-ot vásárolt nekünk lányoknak, beleértve Anyut is. Aztán megtudta, hogy én a Lucci-Lucci-ért rajongok, onnantól csak azt vette nekem, még ma is van a gyűjteményemből. Drága Apukám-Apukák! Köszönjük a gondoskodó szeretetet! Nekem ez a fajta Impulse inkább Anyu illat. De most már tényleg veszek egyet-egyet mindegyikből és nosztalgiázni fogok a párommal, mert hát ő is rajongott ezekért, meg a cigirágóért, a limo poros pezsgősüvegért, a kis műanyag fehér nyuszikáért, ami piros tojásba volt zárva, a francia drazséért és ami még annál is ritkább volt az a Duna kavics és társa ami tényleg ritka volt az a Tisza kavics!!! Tisza kavicsot nekem ide, de most azonnal! Éljen Május 1. Ja, ma már 3.-a van. Nem baj, megyek leiszom magam a Tejbüfébe! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Aylawitch

2017. május 2.

Én a 90-es években használtam, aztán szinte teljesen megfeledkeztem róla. Egyszer csak rábukkantam valamelyik üzletben, vettem is belőle és egy másik illatból is (incognito) és mondhatni, hogy szinte ezt a kettőt használom felváltva. Mindig is nagyon szerettem és sok kedves emléket idéz fel az illata. Tartós, és nem hagy foltot a ruhán. Én személy szerint nagyon szeretem és amíg hozzá tudok jutni, addig használni fogom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Sumckay

2016. március 13.

Ó igen :D
80-as évek, borítékba csempészett USA Dollár a Nagynénémtől, Petőfi Csarnok, Csillagfény disco, plátói szerelem, amikor a fiú még a nevemet sem tudta, de én az övét igen. Mikor rám nézett a bokámig elpirultam, egész este ezt beszéltük a barátnőmmel: "Zoli rád nézett, hosszan, mosolyogva! Most mit csináljak?" Aznap este boldogság, lefagyás, pirulás és persze, akkor még nyuszi voltam, így semmit. :D Azóta persze megismertük egymást, de még mindig elpirulok, ha nagy ritkán találkozunk, ezt sosem fogom kinőni :D
Szóval jó a nosztalgiázás. :D
Forró vagy hideg szombati éjszakák, Impulse dezodor, fekete-fehér szerkó, John Taylorosra szárított, Taft hajlakkal lakkozott frizura (Duran Duran basszusgitárosa).
Ezt használtam Anyukám 8x4-es dezodora mellet, ha jól emlékszem az is barna volt, a dollárboltból vettük a dobozos sörökkel, üdítőkkel és csokikkal. :D
Múltkor találtam egy kis boltban, vettem is egyet. Tényleg, lehet, hogy a jövőhéten befújom magam, legfeljebb nagyobb szabad terem lesz a metrón :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Ó igen :D
Szóval jó a nosztalgiázás. :D

juditkaa70

2015. július 23.

Tyűűhaa,a 80'-as évek etalonja volt ez a deo a Impulse incognitóval együtt! :) Másik nagy kedvencem volt a sárga Limara! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

Zsildom

2015. március 29.

Nahát, nahát. Mintha a kakas nyalókát látnám... Nem fújnám magamra, akkor sem szerettem, amikor a menő tini csajoknak volt ilyen, de szerettem volna:) A nosztalgia érzésért, amit a puszta látványa keltett abszolút 5 pont. Még az is bevillant, hogy a falu egyetlen szocialista butikjának kirakatában egy Popcorn újság mellé volt kitéve, aminek a címlapján a Bross zenekar vigyorgott. Köszönöm a feltöltőnek a 20-25 éves időutazást a múltba!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

sminkesmas

2014. november 23.

Olcsó, régi..80-as vagy 90-es évek?
Én is anyukámon éreztem, tehát anyuci szag ugyebár..a legfinomabb illat mindenkinek..
Aztán 100 forintos bolt azonnal rácsaptam.

Használata inkább -ha nem olyan helyre megyek-mert ez csak nekem jó élmény..

Igazából ha ma születnék akkor 1 csillag, de a kellemes emlékek felemelik..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Olcsó, régi..80-as vagy 90-es évek?
Aztán 100 forintos bolt azonnal rácsaptam.

Használata inkább -ha nem olyan helyre megyek-mert ez csak nekem jó élmény..

Igazából ha ma születnék akkor 1 csillag, de a kellemes emlékek felemelik..

timity

2013. június 27.

Ez egy nagyon régóta kapható illat, változatlan köntösben. A mamám használta rendszeresen, és amikor megéreztem mindig összerezzentem.. Te jó ég! Hogy lehet ezt szeretni? Nagyon édes, tömény, és buja. Napokban jártam 100Ft-os boltban, ahol a dobozon lévő nőci meredt rám.. Hű, de ismerős.. Na, amikor megszagoltam, újra összerezzentem, és eszembe jutott, hogy miért is.. Előjönnek a régi szép emlékek.. (mondjuk nem azért, mert egy kiemelkedő orrba mászó kellemes illatról van szó). Mivel ez a spray az olcsósága és töménysége ellenére jó érzést idéz elő, megérdemli a közepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

heno

2013. június 17.

Szerintem tökre olyan illata van, mint a Charme-nak. Nekem eddig tetszik. Bár olyan olcsó hatású dezodor. Az árát nem tudva, mert ugye ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.