Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitanadasdi, Módosítva: 2012. június 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Kristályszérum - Azonnali speciális kondicionálást és ápolást biztosít a hajnak, mely könnyen kifésülhetővé válik. Erősíti és tömörré teszi a kutikulát, újjáépíti és regenerálja a hajszerkezetet. Szilikonkristályok biztosítják az intenzív ragyogást. UV-filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen.

Kiszerelés: 150 ml

h.noamy

2012. július 26.

Nekem is jót tett a töredezett hajvégekkel, sima, puha hajat varázsol. 9 hónapig próbálkoztam szilikonmentes, natúr hajápolási termékekkel, sajnos negatív végeredménnyel. Éljen a szilikon! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

o0.rebekap.0o

2012. június 7.

Nagyon szeretem, csodát művelt a hajammal, azthittem már nincs remény olyan szálkás seprűs volt a hajam, de ez nagyon széépen rendbe hozta és az illata isteni. Megerősítette, könnyen kifésülhetővé tette és selymes tőle a hajam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Hidratálók: Cyclomethicone