Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kókuszolajos ápol,magas fényt ad a hajnak.

Kiszerelés: 500 ml

nory91

2013. április 9.

Balzsamként használom és egyszerűen imádom. Gyönyörű lesz tőle a hajam (pedig világos szőkére van festve),puha, fényes és imádom az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Gwen

2013. április 6.

A legjobb fodrászkellékesnél vásárolt hajpakolásom eddig! Nagyon puha lett tőle a hajam, és egyből gyógyír a száraz, sprőd, ill. drótos hajra. Illata is nagyon finom, mondjuk nekem kedvencem a kókusz illat :) Jó kis olasz termék. Hiába, az olaszok, mindig is tudták "mitől döglik a légy" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

NinaBaby

2012. november 15.

A világ legjobb pakolása!!! :)

Már legalább 4x használtam, de bátran mondhatom, hogy a Serical Lattem közelébe se ér, nem nehezíti el a hajat, csillog, selymes, puha, és a hajam szebb és szebb lesz :) Most vásárlom majd meg a többi pakolását is, a Jászai Mari téri Ázsia diszkontban kétféle változat kapható,. ez, és a gyümölcssavas, a hair club-ba a Király utcánál pedig, hennás-búzacsírás és kókuszos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 15.

A világ legjobb pakolása!!! :)

Milka

2012. november 6.

bár még csak egyszeri használaton vagyok túl, de: fantasztikusan jó ez a pakolás. szőkített, eleve vékony szálú hajam van, kegyetlenül agyongyötört állapotban. közvetlen hajfestés után használtam, simán kifésülhető, lágy és jóval egészségesebbnek látszó lett a hajam. azt hiszem, hosszú távú kapcsolatnak nézünk elébe, arról már nem is beszélve, hogy 850 Ft-ért vettem a fodrászkellékesben, ami 500 ml lévén nyilván jó ideig tart majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

viky05

2012. szeptember 5.

Régen használtam ezt a pakolást. Nagyon szerettem,de egy jó ideje nem használom.Kipróbáltam más pakolásokat is,de nem voltak olyan jók,úgyhogy visszatértem ehhez.Ez a legjobb.Nagyon puha lesz tőle a hajam és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

kisenikoke

2012. július 6.

Nagyon jó kis hajpakolás és nagyon nagyon sokáig elég. Hetente használom és jó sokat rakok a hajamra, mert kevés pénzért nagy mennyiséget adnak. Most van félig és és 5.hónapja használom. Puha lesz tőle a hajam és eszméletlenül jó illatú lesz sokáig tőle.
Az árát határozottan megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Az árát határozottan megéri.

kala20

2012. február 20.

Nagyon jó pakolás. Mikor még nem 100 %-os kókuszolajat használtam, akkor ezt vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

lau0825

2012. február 1.

A legeslegjobb hajpakolás, amivel valaha találkoztam! Hullámos-göndör-száraz-töredezett-durva tapintású hajamat egyedül ez hozta rendbe! Fodrászkellékesnél szoktam beszerezni, legutoljára 700 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!