InSight

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2019. december 20.

Kategória:   Hajápolók

Lenolaj tartalmú krémpakolás,regeneráló hatású már az első alkalommal,puhává rugalmassá varázsolja a hajat.

Frutta27

2013. január 5.

Hát nem is tudom. Is-is.
Ami jó benne: könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, nincs benne szilikon és hidrolizált fehérje (bár azért még nem natúr), olcsón kapunk nagy mennyiséget (500ml 800HUF-ért, hát ez tényleg klassz :) ), jó az állaga.
Ami már kevésbé: nem tetszik az illata (bár több véleményt kérdezve egyedül vagyok, ráadásul baromi sokáig megőrzi a haj, ezért akinek tetszik, ez pluszpont lehet, nekem sajnos nem), a tégelyes kiszereléssel nehéz bánni a zuhany alatt vizes kézzel, és a hajvégeim nem csattannak ki a boldogságtól... szebbek mint nélküle, de még többet várnék egy pakolástól.

Update: Hát valami történt, mert most már odavagyok az illatért, és jobbat nagyon nem találtam (valószínűleg nem is nagyon tud itt semmi segíteni). +1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Hát nem is tudom. Is-is.

azursatellite

2012. október 4.

Több tégellyel elhasználtam belőle mielőtt megismerkedtem a serical latte-val, azért azt veszem inkább mert az dupla akkora, de ez is csudijó, mindent tud ami elvárok tőle. Finom illata van, krémes, elég tömör az állaga és puha, fényes, könnyen fésülhető lesz a hajam tőle. Legközelebb most már talán megint ilyet veszek, már múltkor is gondolkodtam rajta, kezdi unni a hajam a latte-t, kell egy kis változatosság! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

lau0825

2012. augusztus 18.

Ezt a pakolást használom most, csodákat művel a hajammal. (Bár a kókuszolajosat az illata miatt jobban szeretem :)
Puha, rugalmas, fényes hajam lesz tőle, mintha a fodrásztól jönnék.
Régebben szétroncsoltam az alapból száraz-göndör hajamat szőkítéssel, vasalgatással, az Insight pakolások hozták rendbe. Ő a tökéletes pakolás :)
Fodrászkellékesnél 1000 körül vesztegetik az 500 ml-s tégelyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Puha, rugalmas, fényes hajam lesz tőle, mintha a fodrásztól jönnék.
Fodrászkellékesnél 1000 körül vesztegetik az 500 ml-s tégelyt.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol