Interherb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: palkz, Módosítva: 2020. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Dorka93

2014. május 6.

2 féle kiszerelésben van 500 ml és 1000 ml az 500 ml ára kb 800-900 Ft, az 1000 kb. 1100-1500 ft bolttól függően.
HerbaHázba (Pécs) most akciós 300 Ft körül van az 500 ml. Fehér krém, én nem érzek rajta semmilyen illatot, szépen lehet vele masszírozni.
Hát első használat majd jövök!
Update: Első használat, nagyon jól lehet bemasszírozni a bőrbe és gondolom én pont glycole és társai miatt jól "csúszik" :D.. Írja a Figyelmeztetés: vérbőséget okozhat ott ahol használjuk vagyis kipirosodást és meleg érzetet is. Én nem láttam kipirosodást a kapszaicintől és valószínű nem is fogok. Nem ragacsos és nem is érzem az illatát. JÓ KRÉM. de persze nem csodaszer!
Update: Nagyim használja nekem lekerült a polcról.. Ő kenegeti vele a lábát vérkeringés fokozás céljából ő mondta, hogy neki kicsit csípett pl.: bokánál ahol vékonyabb a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Hát első használat majd jövök!

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.