Jade

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissCat, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Kíméletes bőrtisztítás, varázslatos illat. A válogatott összetevőket tartalmazó krémtusfürdő gyengéd a bőrhöz, a tusolást igazi élménnyé varázsolja.

Bőrsemleges pH-értékű, színezékektől és allergizáló illatkomponensektől mentes.

Lea2

2019. június 23.

Az illata szerintem isteni (friss virág) és meg is marad a bőrön. Viszont ilyen szempontból nem éppen sensitive, mert akinek érzékeny a bőre annak nem biztos hogy bírja ha illatosított egy tusfürdő, én viszont ennek örülök. Amiért viszont megérdemli a sensitive cimkét, az az, hogy lágy, krémes az állaga, jól habzik és nem kell sokat használni belőle, mégis jól tisztít. Ha összehasonlítom ez elődével (Aldi sajátmárkás Ombia wellness tusfürdő) ez a literes Jade sokkal jobb nála minden szempontból - illat, állag, kiadósság, bőrbarátság - és akkor még nem beszéltünk a nagyon kedvező árról. Van egy hátránya is: ez pedig a csomagolás, mert semmilyen adagolófej nincs rajta, csak a csavaros kupak. Viszont én utántöltöttem vele egy régebbi pumpás tusfürdőt (750ml-s Cosmia) és egy 250 ml-es kézmosót, igy pont minden tele lett. Ár érték aránya kiváló. Biztos van nála jobb, de az átlagos Balea, Baba meg egyéb márkáknál nem rosszabb, sőt! Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 23.

Mandarinka

2016. április 27.

A szinten szenzitiv (ál)néven futó szappan verziója borzasztoan szaritja a kezem:( alig varom h elfogyjon! Testre én ezek utan semmiképpen nem kennem. Az illata nekem nagyon pacsuli..erősiti sajnos az olcsó húsnak híg a leve mondást..Sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Lory

2015. március 8.

Nemrégen próbáltam ezt a tusfürdőt,holott néha nem sok bizalmam van a literes olcsóbb tusfürdőkhöz viszont ez többször meg is cáfolódott,például ennél a terméknél is.Jó sűrű az állaga,remekül habzik és finom virágos illata van.Simán ér annyit mint egy neves drágább tusfürdő.Van belőle több illat is,azt hiszem ki fogom próbálni azokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Hidratálók: Propylene Glycol