Egyéb

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kinderino, Módosítva: 2018. december 20.

"Jean Couturier Coriandre tiszteleg a természetes szépség, nőiesség és elegancia előtt. Tökéletesen támogatja az Ön természetes báját és fesztelen eleganciáját. Aromás illat, individualista nőnek, egész napos viseletre."

Fejjegyek: aldehidek, bergamott, koriander, narancsvirág

Szívjegyek: ibolya gyökere, jázmin, liliom, rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: cibet, moha, pacsuli, pézsma, szantálfa, vetiver

Doridori

2019. október 12.

Gyönyörű vintage illat, de a puhább, szolidabb fajtából.... mintha a Fendi L' acquarossa edp és a Guerlain Idylle között lenne félúton, de retro kiadásban, az üveg meseszép, jól illik a tartalomhoz.... : ) érdekes egy parfüm az biztos.... : ) tény, hogy nem egy csíkhúzós fajta, de ebben az úgynevezett vintage kategóriában, pont nem hátrány.... : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Dottir

2019. augusztus 15.

Friss: jaj, dehogy olyan a Cabochard mint a Coriandre, két külön bolygó! Mondjuk ténykérdés, hogy mindkettő ugyanazon világegyetem része. Hát mégis EdP rendelés lesz a vége, a Cabochard-nak meg önmagáért örülök.:))

Egy nappal később: sajnos semeddig nem tart...ma elmentem itthonról, de előtte megkeresztelkedtem benne, és mire hazaértem, sehol semmi, max. a pulzuspontokon nagyon haloványan. Megpróbálok beszerezni egy töményebb verziót, de addig is rendeltem egy Cabochard-t, mert állítólag hasonlít, és az viszont erős és tartós. Nem veszek le csillagot, mert annyira finom, nincs szívem.

Pár órával később: érzem, hogy csúszom a szerelem sötét vermébe. Nem kell ide hideg idő...egy edp vagy pdt viszont igen, addig éljek!

Kedves Kinderino! Én biza megrendeltem, mert közvetett rokonságot mutatott a Fragrantica-n az 1994-es Trussardi Donna-val. Mennyei!!!! Mohás-pacsulis, zöldes-fás-fűszeres chypre illat, de ami nagyon fontos, és itt kimaradt a jegyek közül, hogy angyalgyökér is van benne, ami az alig érezhető virágokat zöldíti/fűszerezi. Az ibolyalevél- és gyökér, illetve a geránium miatt kicsit púderes és földes is, de mégsem száraz, hanem krémes és meleg (!) illattá fejlődik. El tudom képzelni, hogy valaki maszkulinnak érzi, de szerintem iszonyú nőies, elegáns és kifinomult. Rajtam a pacsuli dominál, de nem szúrósan-élesen, hanem valahogy az egésznek eszméletlenül szofisztikált luxuskrém illata van. Nem annyira a Donna, inkább az EL Knowing jut eszembe róla, de annál sokkal lágyabb, krémesebb, púderesebb. Nem túl nagy a szillázsa, viszont tartósnak tűnik, belekalkulálva, hogy ebben nagymelegben minden leolvad az emberről. Ha erősebb lenne, most félredobnék minden mást egy ideig, de így is nagyon mély a benyomás. Hogy nagy szerelem is lesz-e belőle, megmondom, ha hűvösebbre fordult.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.