Egyéb

Ár:   5000-10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilviakiralyno, Módosítva: 2020. február 24.

Ár:   5000-10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online parfümériák

Kiadás éve: 1983

Illatkategória: orientális-virágos-ámbrás

Illatösszetevők: Virágos jegyek, borostyán, pézsma, vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szilviakiralyno

2015. február 22.

Sokat gondolkodtam, mit is írhatnék erről az illatról. Amikor hozzám került, azzal a megjegyzéssel, hogy ha az én életem kedvence a "Shalimar a szerelem szentélye, akkor Ő a Shalimar virágoskertje". Nehezen vonatkoztattam el ,hiszen a Kéora nyitánya tényleg hasonlít rá, csak füstösség, és a tömjénes-kesernyés komponensek nélkül. A hasonlóság tényleg nem elhanyagolható, de az illat egy 10 perc múlva változni kezd, és akkor már más irányt mutat. Fojtott, száraz illat, virágos beütéssel, citrusok nélkül, és édesség nélkül, pedig a vanília jelen van. A szívjegyek kibontakozásánál kis pézsmás-ámbrás,lágy illat vesz körül, enyhe kámforos-poros leszáradással. Szóval nagyon érdekes illat, nincs kellően megbecsülve, ahogy egyéb oldalakon olvastam nem is nagyon ismert, pedig megérdemli. Nehezen tudtam kivonni magam, hogy ne hasonlítgassam az ikonikus kedvencemhez, de amikor sikerült, egy egyedi illat bontakozott ki, ami igenis megérdemli a figyelmet, főleg akik kedvelik az orientális illatokat, főleg a klasszikus vonalat.
Érdekessége még, hogy tömör az illat, összeolvad, virágos-kámforos jegyzetei komfortos érzést nyújtanak. Egy kis hátránya van, hogy nem túl tartós, viszont hétköznapi , nappali viseletre jó választás. Csinos kis üvege olyan mint egy kis ékszer, nagyon mutatós. Szeretem, kellemes hangulatot teremt, oldottá tesz.
( Ezúton is köszönöm HankyPankynak, hogy megismertette velem ezt finom illatot, és megjegyzem, a sok filozofikus perc megérte, amíg Keora megtalálta önmagát, én pedig el tudtam határolódni Shalimartól, és megérteni ennek az illatnak egy egyedi üzenetét. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)