Joop!

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. július 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

A JOOP! Femme nők számára készült parfüm az orientális-virágos illatok közé sorolható. Megtalálható illatanyagai között a koriander, a citrom, a jázmin, a rózsa aromája, valamint a vanília és a pacsuli is.

Ár: 2700 Ft + postaköltség , Eladó: sugarcane
Állapot: Fotó/100 ml, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után postán maradóra küldöm
Dottir

2019. augusztus 24.

Örök darab nálam 19 éves korom óta.:)) Hangsúlyos, erőteljes, korpulens illat, de emellett a női misztikum netovábbja számomra. Engem egyből a mélyvízbe dob (úszni akartál kislányom?), nincs itt semmi citrusos-gyümölcsös jegy felfújáskor, csak aldehid és még több aldehid. Aki állja a csapást, és nem adja itt fel, az a virágpurgatóriumba kerül, elvileg...mert bevallom, nálam egyből az alapjegyekre ugrik a felvétel, füstös-szantálos vaníliára főként. Na meg az ámbrára. Mire leszárad, nehéz megmondani, hogy a mennyországba vagy a pokolba kerültünk, édes, de ez olyan sötét, érzéki édesség, aminek mégis van egy angyalpor beütése...az ember szeretne a mélyére hatolni, de nem tud, és csak a rejtély marad.
A szillázsa és a tartóssága nem ismeri a tréfát hírből sem, nem lehet úgy fújni mintha nem lenne holnap. Én, aki szeretek megmerülni a parfümben, ebből áhítatosan csak kettőt fújok, és gyorsan visszazárom a szellemet a palackba.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Kinga79

2019. július 4.

Gyerekkoromban csak álmodtam erről az illatról, nem engedhettem meg, helyesebben nem volt szívem Anyukától kisírni, magamnak. Tegnap, 39. életévem utolsó napjaiban, vettem egy 100 ml-es kiszerelésűt a Rossmannban. 3.249 helyett 3.014 forintért. Nekem tetszik ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

aszilvia

2019. június 12.

Azt hiszem Yeticica véleménye tükrözi az én véleményemet is. Sajnos elcsesztem a vásárlást. JOOP! Le Bain volt az első parfümöm, még 18 éves koromban (ami nem ma volt). Amikor megláttam a teszterét néhány hete a drogériában, akárhányszor betértem, mindig agyonfújtam vele magam, és annyira tetszett újra. Szerettem volna megvenni, de drágának tartottam. A teszter (ami 30 ml-es volt) mögött sorakozott két doboz 100 ml-es, így mikor leárazták egy kicsit, úgy megörültem, le is kaptam azonnal és mentem fizetni Oh, mondom 100 ml-t ilyen áron, de jó! Hazaértem, már bontottam is ki, és fújtam a csuklómra. Húúúú, mondom, mi ez a sz@r. Nem akartam hinni az orromnak. Páromnak mutatom nagy büszkén, fel sem ébredve még a csalódottságtól (hátha én vagyok a hülye és ez az az illat, amit imádok).... hát, a véleménye az volt, hogy gyermekkorában (ami szintén nem ma volt) ilyennel locsolkodott. Utánanéztem neten a turpisságnak, és rájöttem, hogy én cseszerintettem el a vásárlást, mert nem a Femme volt a cél, hanem az isteni fincsi Le Bain. Nagyon kegyetlenül büdös ez a parfüm, és rettentő erős, levakarhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

0808

2018. november 7.

2017.november 6.
A hétindító boldogságdózisom! Vén csaj vagyok már, mégis a Femme (is) kimaradt eddig az életemből, hiba volt, nagy hiba, mert csak az almácskát használtam vmikor fiatal diáklányként , az akkor bejött, ma már nem hiszem, hogy egy súlycsoportban lennénk.
Fogalmam sincs miért került a képbe de hetek óta vágytam rá , először csak 10ml és ma 100ml lett a polcom ékessége!
Aldehidbombás Chanel beütéssel indít, de olyan szépen elillan ez a vonal -úgyhogy aki nem barátnője seneléknek az is kipróbálhatja- és ami marad az vmi eszméletlenül csodás!
Én a kifújás pillanatától, aldehidestől bergamottostól egészen a cédrusos pézsmás moháig szeretem. Nem zavar, hogy inkább esti vagy alkalmi illat szeretne lenni, mert sem kedvem sem időm kivárni azt az alkalmat... meg minek is várni ha őt kívánok és talán amikor ott lenne az a bizonyos alkalom akkor meg más szólít meg a polcról.
Azért az összetevői már sejtetik, hogy ő nem egy gyenge kispályás csajszi, hanem tényleg egy komoly magabiztos erős Nő van benne, aki már célba ért, megtalálta, definiálta önmagát!
Most rákattantam a Jopp! vonalra, úgyhogy ismeretlenül várom a héten Le bain-t :)

Fej-citrom, aldehidek, gyümölcsös tónusok, bergamott, koriander
Szív-narancsfa virága, jázmin, rózsa, gyöngyvirág
Alap- cibet, vanília, szantálfa, cédrus, tonkabab, pacsuli, borostyán, pézsma, moha

2018.november 7.
Épp egy éve karcoltam be véleményem az utókornak eme fantasztikus alkotásról.
Én még az X generáció mindenben igazán klasszikus női tagja vagyok, pl: letisztult elegancia, férfi- női szerepek, semmi fakszni, mindenben ezt szeretem.
Történt a minap amikor a napi bevásárlást intéztem, hogy egy kellemes sacckb X generációs férfihang megszólalt mellettem:
-Hölgyem,ne haragudjon , hogy megszólítom de olyan finom illata van, olyan jó az ön közelébe lenni !/padlizsánt válogatott:)/
Megengedi, hogy közelebb lépjek?
...nos ledöbbentem kicsit , de azt feleltem persze . Lépett egyet , szippantott a levegőből.... én pedig lassan tovasuhantam.

Nincs csattanó vagy izgalmas folytatás mindezt azért osztottam meg veletek, hogy belekiabáljam ebbe a digitális, felgyorsult keszekusza alfa generációs világba, hogy éljenek a nők.. mindig mindenkor !!

....mert amennyire mi nők vagyunk annyira lesz férfi a férfi .....és nem lesz hapsi, pasi vagy pimasz fráter belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

2017.november 6.

Fej-citrom, aldehidek, gyümölcsös tónusok, bergamott, koriander
Szív-narancsfa virága, jázmin, rózsa, gyöngyvirág

2018.november 7.
Épp egy éve karcoltam be véleményem az utókornak eme fantasztikus alkotásról.
Megengedi, hogy közelebb lépjek?

Yeticica

2018. április 2.

A kovetkezo velemenyem kicsit eltero lesz az eddigiektol, mint ahogy az illattal valo talalkozasom is az volt. Ma ugyebar Husvet Hetfo van. Az en pici lanyom elment Apaval locsolkodni, mig en otthon tettem-vettem. Hazajottek. Beleptek az ajton ok. Harman. Ferj, gyerek, es a BŰZ. Az en draga, furtos, szoszke kislanyomat meglocsoltak ezzel a parfummel, es hogy teljesebb legyen az osszhatas, kuldtek melle egy kis Chloet is. Szigoraun edp-t. Szaladt, ugrott a nyakamba jo szokasa szerint, en meg konnyes szemmel es forgo gyomorral probaltam nem levegot venni.
A Chloet ismerem, nekem is volt, egesz kellemes volt rozsas mivoltaban regen. Mig Anyos el nem kezdte literszam locsolni magara. De elvonatkoztattam a kloetol es csak szimatoltam, mint egy vadaszkopo, verben forgo szemekkel. Mi. Ez?! Kerdeztem a ferjemtol, akinek az orra annyira fejlett mont egy faek. Es kulonben sem ismeri a noi parfumoket. Ez Shalimar? Ugye Shalimar?!!! De mivel nem erkezett valasz, hogy Dedike (akinel a locsolas megtortent) Shalimart hasznal-e, kenytelen voltam Dedike lanyanal, Anyosnal kutakodni.
Hamar kiderult, hogy Joop femme volt.
Gondolom a civet lehet a bunos, mert a Shalimart is attol (meg a hulye babahintoporos irisztol) talalom elviszlhetetlennek.
Gyerek fejet ketszer lecsutakoltam az itthon fellelheto legerosebb illatu samponnal, de mzg most is erzem. Szerencsere ot cseppet sem zavarta.
Mondtam a ferjemnek, dragam, ha szeretnel egy kis tavolsagot tolem, ha maganyra vagysz, csak lobald meg a Joop kupakjat es mar szaladok is az ajto fele.
Szamomra ez a szag dobbenetesen visszataszito. Hasonlo elmenyem Tom Ford Black Orchidjaval volt, bar egesz mashogy budos a ketto.
Tavozz tolem cibetmacska!!!!!! Ezek utan a kopiluvakot se kivanom megkostolni!! 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Hamar kiderult, hogy Joop femme volt.

kvin

2018. február 11.

Update:
Bár lenne citrom! Bár lenne bármi gyümölcs! A szantál-ámbra-tonka-tölgymoha "szentnégyesség" kifejezetten ínyemre való, nade hová rejtőzik rajtam? Annyira szeretnék egyetérteni Verona5 véleményével, de mint tudjuk, az a fránya bőrkémia... neki nem pacsulis, rajtam meg szinte csak az. Édesített, jó tömény vaníliás változatban.

Számomra nagyon súlyos és nem a jó értelemben. Még órák múlva is annyira tömény - egyeseknek ez pozitívum - , hogy nem bírok egy jó mélyet szippantani bele (ami után ideális esetben jönne a gyomorösszeugrás), itt csak tömény édesség, vaníliás pacsuli. Persze, ott van benne a 80-as évek, de attól még lehetne jó, sőt, elég sok retro illatot szeretek, már csak a korosztályomból fakadóan is, de ez... émelyítően édes, nem tetsző kategória. Sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Update:

Verona5

2018. február 10.

A 80-as évek auráját visszahozó, extra nőies, ma is tökéletesen viselhető fehér-virágos szépség, vaníliás-mósuszos- tölgymohás puha leszáradással. A kezdeti aldehides nyitányát imádom, jó lenne, ha tovább is megmaradna, de sajnos hamar elillan. Azonban igazából így szép, ahogy változik az idővel és edt létére elkísér egész napon át. Az üvege is gyönyörű, egyszerű határozott forma, mégis a kezedbe simuló, mint amit az illat is sugall! Kizárólag 30-35 év feletti, már megkomolyodott nőciknek ajánlom!

Update: Kellett üvegesben is és megérkezett! Nagyból fújni még jobb, még nőiesebb. Mások is felfigyeltek rá a környezetemben.

Update2: Van akinek ez pacsulis?? Ugyan ott van az összetevők között és én ki nem állhatom általában, viszont ebben egyáltalán nem érzem. A citromok, gyümölcsök és a szantál-ámbra-tonka-tölgymoha simán lenyomják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

GNóri

2017. szeptember 19.

Már hetek óta birtokomban van ez a parfüm, először kis fújós, majd teljes üveges formában, de eddig vártam a véleményezéssel. Ennek a legfőbb oka, hogy annyira tetszik, és annyira imádom, hogy nem nagyon tudtam értelmesen összeszedni a gondolataimat.:)
Erős aldehides-virágos jegyekkel indít, klasszikus, már-már Chanel-szerű minőség. Majd egy hihetetlenül puha, krémes, édeskés, ugyanakkor kesernyés, virágos-gyümölcsös illattá alakul. Kicsit citrusos, kicsit tonkás, kicsit pacsulis, egész nap elkísér, a sálamon napokig is érzem, EDT létére nagyon tartós. Engem nagyon megfogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Masnuci

2017. június 12.

Meglepetések sorát produkálja rajtam ez a parfüm. Felfújáskor erős aldehides, hozza a Chanel Nr5 kezdeti erőteljes indítását, én fellelem benne a Moschino Femme fejillatát is, és úgy általában az "öregasszonyos" kategóriába tartozó illatokat idézi meg. Ez engem cseppet sem zavar, szeretem az ilyen típusú illatokat. Aztán a kezdeti aldehides felhő alábbhagy, jön egy picit puhább vonal, az én orrom kicsi mézet, vagy inkább méhviaszt fedez fel benne. Innen pedig folyamatosan puhul, lágyul és melegszik. Eszméletlen finom, nőies krémes bujaság lesz belőle pici púderes beütéssel. Piszkosul tetszik! Tudom nem mindenkinek tetszik az indítása, de adjatok neki egy kis időt, valami csudafinom illattá alakul. Higgyétek el, megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

jomosono

2016. július 15.

Nagyon finom,fülledt,de elegáns illat.A Joopppal nem lehet mellé fogni szerintem!!(régi illatokra gondolok)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Narancssárga.