Egyéb

Ár:   $8   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2021. december 22.

Ár:   $8
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A hibiszkusz tartalmú maszk ideális érzékeny és irritált bőrre. Nyugatató és hidratáló hatása azonnali megoldást nyújt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dunaimano

2021. december 14.

Jolse rendelés mellé kaptam ajándékba. Idén még kimaradtak a rutinomból a fátyolmaszkok, pedig tavaly előszeretettel használtam őket. A hidratálásra persze így is igyekeztem nagyon odafigyelni. Egyik egyedül töltött estémen gondoltam magam, és arclemosás után feltettem. Bőven átitatott maszk, még a csomagolásban is maradt egy kevés anyag, amit elkenegettem magamon, ne vesszen kárba. A leírás szerint 10-20 percet kell fent hagyni, nekem kellett a 20 perc biztosan, mire teljesen beitta a bőröm. Utána mást nem használtam, csak lefekvésnél egy hidratálót. Reggel - habár szokás szerint nem aludtam ki magam - csodálkoztam a tükörképemen, hogy mégis mi történt. Olyan kisimult volt az arcom, élettel teli, ragyogó! Ez a maszk teljesen feltöltötte, hidratálta. Leesett az állam. Azt hiszem most kezdek el maszkozni idén télen is, ez a termék pedig kap 1000 csillagot a hatásáért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Trehalose
Vitaminok: Panthenol

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Squalane eo 1 0