Egyéb

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2019. november 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann

A parfümben a csodálatos rózsa, boróka, ylang-ylang, jázmin, élénkítő mandarin, érzéki vanília és a szantálfa illatjegyei keverednek.

A természetes illatanyagokat tartalmazó parfüm a legújabb extrakciós eljárásokkal készült, természetesen szintetikus összetevők felhasználása nélkül. Az állatkísérletek nélkül készült parfüm 100%-ban természetes eredetű, vegán, a Natrue által hitelesített termék.

Juniper Lane Wonderleaf EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Barbara2021

2021. május 17.

2000 Ft-ért arvalkodott egy doboz a dm egyik kiárusítás polcán. Engem ez vitt rá, hogy teszteljem. :) nagyon jó illata van, igazan tetszik. Külön pozitívum hogy természetes. Nagyon szimpatikus. Az ágyam mellett tartom, esténként fujok belőle. A lányaimnak is tetszik (10, 8 évesek) mivel természetes, szívesebben fujom rájuk mint a Disney parfumoket. Valóban nem tartós, de ez szerintem belefer. Számos parfumom van és mégis kifejezetten tetszik. Virágos, kellemes, édeskés, üde. Bátran próbáljátok ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

bogiath

2021. március 8.

Nagyon tetszik a doboza és az üvegje is, ami bátorított, hogy tegyek vele egy próbát. Friss, virágos illat, egy kis megmagyarázhatatlan különcséggel. Hóbortos tavaszi napok hangulata. Viszont sajnos nagyon hamar elillan az illata, kb egy óra. Ezért elveszek egy csillagot, pedig kettőt kéne, annyira nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Fabricia

2019. augusztus 8.

100%os természetes összetevők. Igazából emiatt figyeltem fel rá,ami magába foglalja h nem tesztelik állatokon ez mind szép és jó.
Kinézette cuki elegáns üvegcse ami tényleg vonzza a tekintetet. Illatát azonnal megszerettem: édeskés de nem túl édes szirupos, inkább friss virágos illat.
Egyetlen egy nagy probléma van vele: az árához képest egyáltalán nem tartós :( magamra fújom és 1 óra után már nem is érzem magamon:/
Pedig nagyon jó kis parfüm lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Pedig nagyon jó kis parfüm lenne

vanillacaramella.sweet

2019. július 4.

Csak az üvege miatt vettem le a polcról, nem számítottam sokra, de meglepően kellemes, rózsás-viràgos illat, csipetnyit èdeskès, nem szirupos, egy plussz pikánssàggal, amit nem tudok beazonosítani benne. Friss, üde, làgy viràgcsokor, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol