Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2017. január 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gél magas oxigéntartalmú Kaqun víz felhasználásával készül, magában hordozva annak előnyös tulajdonságát. A használata következtében a bőr oxigén tartalma nő, anyagcseréje megújul, visszakapja rugalmasságát, energiával teli, üde és friss lesz, újraéli a fiatalság varázsát.

bogdanylaszlo.dr

Korcsoport: >54
2015. február 9.

A felsorolt összetevőkből ezt a gélt nem lehet előállítani. Valami nagyon hibádzik. Feltehetően nem azaz összetétel ami rá van írva. Ezen egy cseppet elgondolkoznék mielőtt megvenném. Talán az eredeti az igazi, amit az Aquadragon Kozmetikai Kft. készít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 9.

krémh

2013. augusztus 7.

Édesanyám használta, gyors, látványos, ám múlékony hatású. Az alumínium összetevő nem tetszett benne, ezért nem tudtam jó lelkiismerettel többet venni neki, mert nem akartam annyit ártani, mint amennyit használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Csipike

2013. február 28.

A nővérem a kisfia arcára használja, mert kis piros kiütések szoktak rá jönni, semmi más nem segített elmulasztani, csak ez a gél. Én leégésre használtam arra is jó volt. Ja és amikor bedagadt a lábam egy sérüléstől az is gyorsan gyógyult tőle és hamar lement a duzzanat. Szerintem ez nem igaziból kozmetikai célra szánt termék, arra más terméke van a Kaqun-nak, a Gold.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

rayeri

2012. április 16.

Az ég világon semmi nem történt a bőrömmel a használata során. Nekem abszolút pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).