Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. október 14.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kellemes keleti illat típusba tartozó parfüm (borostyán, pacsuli, benzoin, tömjén, rizs, frangipani, vanília).

Andyca

2019. január 20.

Egy kedves lánytól tudtam végül is szerezni belőle, köszi Teri! Amennyire akartam, annyira nem tetszik. Rajtam se nem tartós, se nem fincsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

nyuszo

2018. szeptember 4.

Nagyon sok benne a tömjén és talán a pacsuli az eredeti Amour-hoz képest! Ez ad neki egy kesernyés, füstölős jelleget, amitől elveszíti éppen azt a bájos jellegét, amitől az eredeti annyira szép és szerethető....szegényke évek óta kallódik a szekrényemben, hébe-hóba fújok egyet, hátha jön a nagy megvilágosodás, de eddig ez még nem történt meg....talán azért, mert ugyanakkor beleszippantok a fehér Amour-ba is, és valahogy mindig őrá esik a választás....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

galagonyanya

2015. október 16.

Újabban ezek a Kenzo-zsiráfok a kedvenceim, a sima Amour, az Indian Holi és ő, a Le Parfum. Amilyen gyönyörű az űvege, olyan csodás az illata, tulajdonképpen tömjénes vanília, egy kis rizzsel, Kenzo-módra. Mint olyan, hasonlít természetesen az Eau Duelle-re, dehát azért egy Kenzót egy Diptyque illattal összekeverni nem lehet. A Duelle-ben valahogy sokkal rafináltabb a vanília és a tömjén duettje, a Kenzónál egységesebb, lineárisabb... ami semmit nem von le az értékéből, mert isteni finom, amúgy nagyon tartós. Hatalmas mák, hogy sikerült egy kis üveggel szereznem belőle nemrég, mielőtt ő is eltűnik a történelem süllyesztőjében...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

stratus6

2014. november 21.

Már a Hugo Boss orange a kosaramban volt, a kasszához igyekeztem, mikor megpillantottam a Kenzo-kat.Sajnos , vagy nem sajnos, lecseréltem a Hugot, erre a Kenzo-ra.Első illatolásra valamiért megfogott, különleges illatot éreztem benne.Tartósnak, valóban tartós, érdekes illat, de ahogy jobban megimertem, valahogy szappan illatot mutat magából.Amikor magamra fújom, és az ezt követő néhány órában, mikor megcsapja az orrom, mindig egy szappan jut eszembe.Nem tudom, hogy szeressem e. Kicsit azért bánom, hogy mellette döntöttem.

Update: Lassan egy éve megvan....és rájöttem, hogy mennyire imádom.Abszolut kedvenc lett..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

judit.krasznai

2014. szeptember 10.

Nagyon tartós, isteni, nem erőszakos, de mégis nőies illat. Kedvenc.

Update:
régi-új szerelmem! :) Jó egy évig hozzá sem nyúltam, mert valahogy túl sok volt, nem igazán volt helye az életemben.
Aztán a hűvösebb idő beálltával tegnap este lefekvés előtt magamra fújtam, és hát igen: eddig sose értettem, miért mondják bizonyos parfümökre, hogy esti illatok, de ebben az esetben bebizonyosodott, hogy így van.
Valódi biztonság, kényelem és gyengédség-illat :) Ez olyasmi, amit mindenki garantáltan megérez az ember környezetében, és egy picit mindenen ottmarad, amihez hozzáér az ember.
Irodába, még a leghidegebb napokon is egyszerűen túl intim. Igazi szerelmes hálószoba-illat ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Nagyon tartós, isteni, nem erőszakos, de mégis nőies illat. Kedvenc.

Update:

GlamourAndStyle

2013. február 13.

3 hónapja minden lelkiismeret furdalás nélkül pontoztam le, még azt a 2 csillagot is vonakodva adtam meg neki, azt is nagymamám miatt, mivel neki adtam a parfümöt, ő pedig annyira boldogan használja. A parfümmániám már egészen kicsi koromban kezdődött anyukámnak köszönhetően, de elmondhatom, hogy amióta itt vagyok és olvasgatom a bejegyzéseiteket, sokkal, de sokkal nyitottabb lettem és még elfogadóbb az illatok terén. Olyan illatokkal sikerült megbarátkoznom, mi több szépséget találni bennük, mint pl Thierry Mugler Womanity-je, ami 10-ből 8 embernek biztos, hogy nem jön be és most eljött az a pillanat is, hogy a Kenzo Amourt is átvéleményezzem.
Az, hogy elkezdtem nyitni felé úgy kezdődött, hogy unalmas óráimban elkezdtem olvasgatni a véleményeket róla és bevallom őszintén meglepett, hogy ennyire jó az értékelése. Gondoltam magamban, hogy én lennék ennyire zárkózott vele kapcsolatban vagy amikor használtam egyszerűen nem volt jó az időzítés? Nem hagyott nyugodni a gondolat, így amikor nagyinál voltam, előkerestem őt, hogy újra kipróbáljam. Nem mondom, hogy egy teljesen új illatélmény fogadott, de elkezdtem más szemszögből nézni. Erős volt, igen. Vaníliás elég töményen. Megint előjött a számomra tömény füstölős jelleg. Aztán eszembejutott Odil kommentje, a szexi csipkék és tüllök, a tömény erotika én meg hangosan felröhögtem, hogy drága nagyikám ilyen szexizős illattal permetezi magát nap, mint nap :DD Mert ahogy egyre jobban belemerültem az illatba, szagolgattam 15 percenként egész nap, rá kellett jönnöm, hogy ez bizony tényleg egy baromi szexi, buja illat. Számomra is a távol kelet képe jelent meg, a fülledt, párás levegő, amit ruhában csak alig lehet elviselni, vörös száj és a minden vágyat kielégítő gésák. Olyan illat, ami tényleg második bőrként funkcionál, ha csak ez van rajtad, akkor sem vagy meztelen. Egész nap kora reggeltől késő estig brutális kitartással kísér végig és ölel körbe, tényleg olyan, mint egy alázatos gésa. Most, hogy holnap Valentin-nap van, eszembe ötlött, hogy talán őt kéne viselnem, mert számomra az Amour lett a mérhetetlenül érzéki erotika illata. Azt nem mondom, hogy pálfordulás történt és best friendsek lettünk, még mindig kissé távolságtartó vagyok vele szemben, ugyanis nekem ő nem működik hétköznapi illatként, állandóan az erotika és a szex jár a fejemben, ha megérzem, ez pedig kissé visszás lehet egy családi ebédkor, egy egyetemi előadáson vagy amikor épp banki ügyeket intézek a városban rohangálva.... de amikor működik, akkor nagyon és csodálatos illatélményt nyújt (nekem ez a hely az ágy...khm). Jelen pillanatban úgy állunk, hogy nem tudom, hogy adagoljam be mindezt nagyinak, nem is fogom, mert a drágának olyan előkelő helyen van ez az arany csoda, hogy egyszerűen nem lenne szívem tőle visszakérni :) 50 ml-es üveg van nála, csodaszép tényleg, viszont én nem locsolgatnám magamra minden nap oly boldogan, annyira alkalminak találom, így inkább beszerzek egy 30 milis kis üvegcsét és bevetem a különleges alkalmakra. Próbát teszek a sima Amour-ral is, ha már ez így felcsigázott, de azt kell, hogy mondjam, ha már Amour, akkor nálam az Indian Holi érdemli az 5 csillagot, neki pedig adok egy 4-est, mert a közepeskétől messze áll azért. :)

Ha esetleg valaki kíváncsi az első véleményre, itt van:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Számomra borzalmasan erős, mindenhol érezhető füstölő beütésű illat. A csomagolás gyönyörű, a tartóssága csillagos ötös, mert még fürdés után is érezhető, viszont nekem az illata fojtogató. Aki az orientális, erős, fűszeres parfümöket kedveli (erősen érezhető vaníliával) annak nagyon jó választás, nekem viszont nem stílusom, habár én is a kicsit fűszeresebb illatokat szeretem. A tartóssága és a csomagolás miatt 2-es!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Ha esetleg valaki kíváncsi az első véleményre, itt van:

Odil

2013. február 12.

Elképesztően tömény és dög, vanília, ámbra és tömjén rizsporral, a brutálorientálok erotika részlegéről.
Émelyítő, füstös és animális, a sötét csipkék, tüllök és selymek egyik legkompatibilisebb parfümbarátja, akibe teljesen beleszerettem, szóval ezúton üzenem nekik, hogy ha nem adják meg a számát, rájuk uszítom az éppen játékossága teljében karmincáló macsekomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

jns.melinda

2013. január 25.

Nagyon tetszik, nagyon!!! Pár illatot hazahoztam a müllerből papíron úgy 6 órával ezelőtt, most ott sorakoznak egymás mellet, de 2 méterről már csak ennek az illatát érzem. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. január 4.

Nagyon kellemes, különleges illatú parfüm, (nekem a vanília dominánál benne). Egyedi illatával viselője is "egyedivé" válik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 4.

málnamánia

2011. december 29.

Mivel valódi parfüm,tényleg iszonyat tartós az illata. Az előttem szólók tökéletesen leírták,hogy nőies,keleties illatról van szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.