Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VanillaBlossom, Módosítva: 2015. december 14.

Kategória:   Hajápolók

Hidratál, selymes fényt, rugalmasságot biztosít. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Sőrű, krémes.

VanillaBlossom

2018. október 8.

Ha hajpakolásként alkalmazom, és mosás előtt fent hagyom kb. 1 órára, akkor nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam. Viszont ha csak mosás után használom balzsamként, akkor kibír 1-2 napot. Nagyon kellemes az illata, de nem vettem észre, hogy jó lenne a hajamnak. Az árát egyáltalán nem éri meg....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

AligatorBaby

2017. február 8.

Nos én megvettem az egész KI-Power szettet... Aki látta a videót, az tudja, hogy mit ígér és hogy kell használni. Van a szettben egy sampon, egy keratinos spray meg ez a pakolás. Egy kezelés annyit tesz, hogy samponnal kétszer megmosom a hajam, aztán a törülköző száraz hajra ráfújom a sprayt a haj teljes hosszára, utána egy zuhanysapkával lefedem és meleg levegővel is rásegítek, utána pedig rá ez a balzsam, a végén pedig lemosás. Ezt végigcsinálva azt ígéri, hogy a kutikula úrja zárt lesz, helyrehozza károsodosást meg blbalba. Nos én végigcsináltam ezt, a szett nem volt olcsó, 10 ezer felett :( Közvetlen miután megcsináltam, és megszárítottam utána a hajam tényleg szép fényes és puha tapintású volt, de ez általában így szokott lenni minden termékkel nálam, hogy a hajmosás napján szép puha és fényes, ámde másnap már elkezd megint sprőd lenni. Sajnos ennél is ez volt a helyzet, másnap már ugyanúgy sokkal szárazabb volt a következő hajmosásnál meg mintha meg se csináltam volna ezt a kezelést, ugyanolyan lett a hajam mint előtte ( Tudni kell, hogy festett, hosszú, száraz töredezésre hajlamos hajam van) Ezt a kezelést minden hajmosásnál nem is javasolják megismételni, hanem olyan 2-3 hetente egyszer. Számomra nem váltotta be a hozzáfűzött ígéreteket... Az, hogy a hajmosás és beszárítás napján szép és fényes a haj, de másnap már ugyanúgy "besprődül" és visszaáll régi állagára, az ennyi pénzért édes kevés, mert ha valóban helyrehozná a károsodást, ahogy azt mesebelien ígéri is, akkor a kezelés után 2-3 nappal is ugyanúgy megtartaná a haj a fényességét, puhaságát, egyszóval jó állagát.... Tanulópénznek jó volt, hogy legközelebb ne dőljek be ilyen mesebeli igéreteknek.... 3 csillag azért mert az összetevői még rendben vannak, és legalább kiszerelésben elég sokáig elég lesz....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose

Forrás: truth-in-aging, BFT