Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: ladel, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kimért parfüm terméküket többségében francia alapanyagokból állítják elő. Összetétele mindenben megegyezik az eau de toilettek minőségével, minden fizikai és kémiai jellemzőjével. Az igen alacsony kereskedelmi árat azért tudják tartani, mert az illatokat nem az eredeti kiszerelésben (gyári parfümösüveg, doboz) hozzák forgalomba, hanem pumpás utántölthető (10, 11, 30, 50, 100ml-es) parfümösüvegekben, és Magyarországon állítják elő az összetevőkből. Listájukon a klasszikustól a legújabb illatokig szerepelnek a parfümtípusok. A kiskereskedelmi boltokban a polcrendszereken 1 l-es üvegkonténerekből, rézcsapolóval adagolják a különböző illatokat. A vásárló a kifüggesztett listáról kiválaszthatja a tetszőleges típust, amit a pulton lévő tesztereken ki is próbálhat és a kívánt méretű üvegbe töltheti. Később az üres üveget, miután a parfümöt felhasználták, még kedvezőbb áron utántöltik.

Anett0721

2018. május 9.

Nagy parfümimádó vagyok, csak eredeti darabjaim vannak, SOHA nem vásárolok aluljáróban, kínain, stb. A kíváncsiság okán egyszer kipróbáltam a kimért parfümöket, hajtott hogy vajon miben más az adott illat, mint az eredetije. Armani Sí, Dior HP és Lancome LVEB illatokból kértem, pici üvegekbe.
Az érzelmeim vegyesek maradtak.
Pro:
- bárki által elérhető az ár miatt
- valóban hasonlít (!) az eredetihez
- tartósak bőrön, ruhán

Kontra:
- csak hasonlít, azaz utózöngéje van, vagy mellékillata (-szaga), amiről egy rutinos parfümmániás felismeri hogy hamis
- ki tudja, mi van benne (nekem volt, hogy bizony viszketett a csuklóm utánuk!!)
- baromi hamar megromlik! (értsd pár hónap alatt megváltozott a szaguk azoknak amelyeket nem használtam el)
- mégiscsak egy utánzat...semmiből nem szeretem.

Összességeben azoknak ajánlom, akik szenvedélyesen szeretnek egy illatot, de nincs keret az eredeti beszerzésére, hamar elhasználja és nem is szempont hogy valódi legyen. El lehet fújkálni, én a Sí-t elfújkodtam egy nyaralás alatt. De nem vennék többet...Az eredetieiket vettem inkább, hisz a kimért verziót csak a kíváncsiság miatt vettem. Zavart a gyógyszeres mellékzönge, és persze az időnkénti viszketés..meg hát az is elég durva, hogy 4-5 hónap után megbüdösödtek..nem tudok milyen "francia alapanyagok" lehettek bennük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

Az érzelmeim vegyesek maradtak.
Pro:
- bárki által elérhető az ár miatt
- valóban hasonlít (!) az eredetihez
- tartósak bőrön, ruhán

Kontra:
- mégiscsak egy utánzat...semmiből nem szeretem.

Hajnacinci

2018. április 28.

Nekünk volt már belőle Chanel Chance, Lancome La vie est belle, D&G light blue, Boss Orange. Nagyban hasonlított mindegyik illata az eredeti edt-hez!! Tartósságáról csak annyit, hogy napokig ott marad a kendőmön, sálamon is! Ami nekem még szimpatikus ezzel a bolt hálózattal kapcsolatban, hogy készségesek az eladók, ha akarom, akár 10-15 illatot is kifújnak a számozott papírcsíkra!! Nem nekem kell memorizálgatnom, hogy kabát, jobb-bal zseb, táska külső-belső zseb, péntárca stb. és vajon melyik csíkon, vajon melyik illat lehet?! :-) Otthon a listából kikeresem, sorszám alapján az illatot és eldöntöm úgy 2 nap múlva is tetszik-e. És úgy őszintén, a parfümériában hány eredeti parfümre mondanám, hogy "büdös"...sokra. Ráadásul, ott örülök ha találok tiszta papírt, kb. 5 fújás után kinéznek az üzletből, ha meg irkálni merek a tesztcsíkra még a biztonsági őr is mellém áll:-/ Hajmeresztőnek találom, hogy 25.000- egy 50 ml. parfüm! A kimértet, még ha webáruházas árakkal nézve is, alig tizedéért lehet megvenni!! Birtoklok még egy eredeti 100ml Chanel Mademoiselle-t, kb 10 éves, nagy becsben tartva, különleges alkalmakra (most közel 50e) , de ha hónapokig nem használom, az első két fújásra annak is másabb az illata. Így mitől lenne másképp a kimérősnél. Szóval osztom a többi pozitív véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Snoopyka

2017. szeptember 17.

Nekem tökéltetesen beváltak a kimért parfümök. Örök kedvencem a Gucci-Rush alternatív illata, amit már kb 1 éve a kimertparfumbolt.hu webáruházból rendelek. Soha semmi gondom nem volt ezzel a kimért parfümmel, a ruhámon még másnap is érzetem az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

hadri

2017. augusztus 26.

Ez az öntögetéses módszer nekem sem túl szimpatikus. A legutóbbi illat üvegében, amit megvásároltam pl. egy kis fekete döglött bogár úszkál... Annyi mondjuk pozitív, hogy rá is van írva az üvegére, hogy bár most vásároltam, de csak december 31-ig szavatos (Tehát összesen 4 hónapom van, hogy elhasználjam, különben megromlik. Egy eredeti parfüm szavatossága pedig több évig is tart.) A hölgy, akitől vettem nagyon segítőkész volt, több illatot is megszagolhattam, ezeket felszámozott papírlapocskákra fújta ki, tehát biztosan nem keveri őket össze az ember. Az illattal kapcsolatban szerintem elég jól le tudják koppintani az eredetit, nyilván sokkal jobban fel van higítva. De ha valakinek spórolni van kedve, bátran tudom ezt az alternatívát ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Carlito

2017. augusztus 4.

Régen nem volt vele semmi gond...Az ár érték aránya jó volt...de most...Drágább lett a minőség meg silány.....Nem tartós egyáltalan az illat meg....haggyuk is...Többet nem veszek....!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

mafalda

2017. január 31.

Huh de rég még mikor betört a piacra mi is vettünk egyet de végül még az üvegcse árát is sajnáltuk. Sose fújtam el, a csapba öntve végezte....botrányosan büdös lett néhány nap alatt. Köze nincs az eredetihez, aki csak pár db eredeti, minőségi parfüm tulajdonosa az rögtön kiszúrja a különbséget. Ezeknél még az utánzat is jobb...néztem a listát h miből kapható kimért, azóta az eredetiket is kerülöm, inkább olyant választok ami nem kapható kimértből mert sajnos sokan nem veszik rögtön észre a különbséget és a minőségi luxus parfüm ezek miatt válik "sokak által használt tucat illattá" és sok esetben ezért van lepontozva egy luxus illat, mert azt hiszi a tömeg h az a rossz, miközben akin érezték nem említette h kimértet használ (persze buttyant teszter is lehet az oka de az már más tészta). Nem érdekel miből készül, de gyorsan romló büdös löttyök ezek...az az egy biztos, már az öncölés és a nem megfelelően zárodó kupak se túl jó megoldás, akkor inkább egy dezodor parfüm nélkül mint egy ezek közül.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Kingus23

2016. december 10.

SZUPEREK!!!!Elég sok félét próbáltam már,de eddig még egyikben sem csalódtam,olyan jó az ára is teljesen megfizethető és tartós illatok!Ha visszaviszem az üveget még olcsóbb ,nekem abszolót bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Blackxentric

2016. november 22.

Én egyet vettem egyszer. Az üzletben nagyon tetszett az illata, de mikor először magamra fújtam a wc illatosító kifejezés jutott eszembe. A tartóssága is azzal egyenlő volt. Lepasszoltam anyukámnak, mai napig nem fogyott el nála sem, pedig ő nem válogatós annyira, mint én. Ha másolatot akartok venni akkor ajánlom a Luxure a J Fenzi illetve a Refan másolatait. Azokban még nem csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Cassie25

2016. november 22.

Nagyon régen volt hozzá szerencsém, amikor nagy divat volt használni őket (szerintem ez olyan 12 éve lehetett), legalábbis az akkori köreimben. Akkor se tetszett és most se. Úgy vagyok ezzel is, mint a legtöbb dologgal: vagy az eredetit veszek meg a parfümből vagy semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

boghyca

2016. november 21.

Nekem volt is meg van is ilyen típusú parfümöm, és nagyon jó célt szolgálnak. Van olyan parfüm amely tartósabb így ilyen kimért formátumban, mint az eredeti, és az nagy szó. Nem utolsó sorban akad olyan parfüm köztük ami nagyon el lett találva ("hamisítatlan az egyezés"), de van ami hát köszönő viszonyban sincs az eredetivel. Ha kifogy(ott) jó ötlet, hogy újra lehet töltetni legalább nem áll porosodva a polcon a sok üres üveg. :o)

Tyűha, a visszaolvasott 3 évvel ezelőtti véleményemre az első reakcióm.....valamelyik nap éppen nagytakarítást tartottam az egyik szekrényemben, ahová az ilyen elfeledett dolgokat, vagy kipróbáltam de nem tetszik cuccokat rakosgatom (tudnám minek?) aztán volt pár újratölthetős üvegcsém, amelyben felfedezni véltem némi maradékot ezekből a parfümökből....volt olyan fehér kupakocska ami szó szerint barna volt.... úgy megfogta a lötyi, hogy nem lehet lepucolni róla (pl Prada-Candy). Kifújtam egyet a levegőbe, nem romlott meg, de így visszagondolva elkeseredtem, hogy mikből lehetnek ezek valójában?! Mára már tudom, hogy ha tetszik valami és baromi drága, inkább gyűjtögetek és vagy fújós változatot veszek vagy mégtovább kuporgatva, de akkor is csak az eredetit veszem meg. Nem ér annyit a dolog, hogy allergiás legyek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Farnesol, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.