Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: ladel, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kimért parfüm terméküket többségében francia alapanyagokból állítják elő. Összetétele mindenben megegyezik az eau de toilettek minőségével, minden fizikai és kémiai jellemzőjével. Az igen alacsony kereskedelmi árat azért tudják tartani, mert az illatokat nem az eredeti kiszerelésben (gyári parfümösüveg, doboz) hozzák forgalomba, hanem pumpás utántölthető (10, 11, 30, 50, 100ml-es) parfümösüvegekben, és Magyarországon állítják elő az összetevőkből. Listájukon a klasszikustól a legújabb illatokig szerepelnek a parfümtípusok. A kiskereskedelmi boltokban a polcrendszereken 1 l-es üvegkonténerekből, rézcsapolóval adagolják a különböző illatokat. A vásárló a kifüggesztett listáról kiválaszthatja a tetszőleges típust, amit a pulton lévő tesztereken ki is próbálhat és a kívánt méretű üvegbe töltheti. Később az üres üveget, miután a parfümöt felhasználták, még kedvezőbb áron utántöltik.

sz.m

2014. október 17.

Sziasztok!

Én is inkább az eredetihez ragaszkodom, de itt is vannak olyan kimért parfümök amik egészen hasonlóak( egy ideig ) Ha eredeti akkor egyetlen netes oldalban bízok meg, amiben sosem csalódtam az az iparfüméria!
HA pedig kimért akkor eddig ezek váltak be:
- Hugo Boss- Boss Orange (teljesen hasonlít)
- YSL - Manifesto ( nagyon kellemes édes illat...egy darabig.., de szerintem hamar megromlik vagy valamitől egy idő után más hatást kelt)
- Aqualinea- Pink Sugar ( sütibaba illat, nagyon édes, imásom, de ez is egy idő után olyan mintha megromlana, más lesz az illata)
- Coco Chanel Madmaselle ( nagyim kedvence....d eez is egy idő után romlásnak indul :)

Egyszóval aki a kimért parfüm mellett dönt, annak javaslom a 30ml kiszerelést......Lehet nem éri meg...de nekem az 50ml felénél már más hatást keltenek még ezek a szuper utánzatok is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 17.

Sziasztok!

HA pedig kimért akkor eddig ezek váltak be:
- Hugo Boss- Boss Orange (teljesen hasonlít)

Mossyka

2014. március 1.

Odamentem megszagolni, hogy a Givenchy Ange ou Démonnak milyen illata van. Papírcsíkra kaptam illatmintát és ahogy megszagoltam tudtam, hogy ez bizony kell nekem. Igazából azért fogott meg, mert kísértetiesen hasonlít az Ange ou Démon Le Secret Elixir változatra. El is kezdtem gyanakodni, hogy ez vajon nem a Le Secret lehet?! Arra írják, hogy nagyon hasonlít az Elixir-re. Bementem a Douglasba és végigszagolgattam az összeset. Hát amit sima Ange ou Démonnak vettem, az bizony a Le Secret változat. Annak viszont egyszerűen tökéletes. Megszólalásig hasonlít az eredeti illatra, egyedül a tartósságuk különbözik, de 800 forintért nem is várok mást.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bogyóka

2014. január 16.

Imádom a parfümöket, első igazi szerelmemet 18.szülinapomra kaptam E.Lauder Intuition utána változtak az ízlések rengeteg parfümöm volt az *orientális-vaníliástól kezdve a gourmandon át, a virágos-aqua-ig*....De....két parfümöt szeretek a kimértből, amit eredetiből nem bírok elviselni magamon, az eredetitől kapar a torkom, szúr a fejem, kimért parfümként pedig nem. :) acqua di gioia, bright crystal. Elmaszkálós, kutyasetáltatósnak, egynek jó. Pár óra és elillan, de tudjuk az árért mit kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

Lívia

2013. december 6.

Tegnap voltam egy ilyen "bódé"-ban, persze csak tesztelgetni pár már jól bevált illatot.
Úgy gondoltam hogy csak papírcsíkra kérek egy-egy fújást, és elrakom, megnézem pár óra múlva hogy mivé alakul át az illat, és mennyire tartós. Szóval nem vásároltam.
Az illatok konkrétan eltűntek a papírcsíkról, mire hazaértem, ez kb 20 perc volt.
A Dolce One utánzat az valami iszonyat citrusos büdös olcsó illatot árasztott. Még csak meg sem közelítette az eredetit!! Az C.K. Euphoria is teljesen más volt, még csak nem is hasonlított.
Talán a Kenzo Jungle az, amiben volt némi hasonlóság.
Régi mondás, de olcsó húsnak híg a leve! És ez igaz szinte mindenre, én azt mondom, ha valakinek nincs elég pénze hogy vegyen egy eredeti parfümöt, akkor inkább ne fújjon magára semmit, minthogy egy ilyen gagyi szart! Vagy vegyen olcsóbb drogériás parfümöt, ami középáras. Bármit csak ezt NEEEEEEEE!!!!!!
0 csillag, de mivel nincs ilyen, emiatt kap 1-et
Barátnőm folyamatosan használja, és szereti, de én messziről megérzem, mert szinte "ordít" róla, hogy utánzat. Borzalmasan rossz!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Talán a Kenzo Jungle az, amiben volt némi hasonlóság.
0 csillag, de mivel nincs ilyen, emiatt kap 1-et

suxxx94

2013. augusztus 26.

Szegedi vagyok és nekem még egyszer sem romlott meg.Az illata isteni és viszonylag tartós is ( a bruno banani eredeti parfümöm nem bírta ilyen sokáig)Imádoma nagy választékot és hogy olcsó és után lehet tölteni.Én nagyon hamar megunok egy parfümöt ezért szívesen veszem ezt,mert gyorsan elfogy és utána nem kesergek hogy jajj megvettem drágán és csak itt áll a polcon!:) Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

beautifullife

2013. augusztus 19.

Évek óta ismerem ezeket az illatokat. Tini koromban jött be nálunk a divatba és rögtön meg is szimatoltam az összes illatot,mert kíváncsi voltam milyen illata lehet egy EdHardy-nak,Guccinak stb. Rémesen rosszak voltak én pedig nem akartam elhinni,hogy ilyen nagy világmárkák ilyen parfümöket gyártanak. Aztán jött a megvilágosodás,hogy ezek közel sem hasonlítanak az eredetiekhez. Sőt. Némely esetben már büdösek.
Egy darabom volt belőle,a Light Blue.Az viszonylag jó volt.
Olcsó és tartós is,de az igaziakhoz képest egy összepancsolt hanyagság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Egy darabom volt belőle,a Light Blue.Az viszonylag jó volt.
Olcsó és tartós is,de az igaziakhoz képest egy összepancsolt hanyagság.

Judiit

2013. augusztus 19.

Kisvárosunkba is "betört" a kimért parfüm. Elmentem egy kis szimatolásra és csak a már használt illatok érdekeltek. Évekig The one-t használtam, úgyhogy itt tuti nem tévedhet az orrom alapon megszimatoltam papíron és bőrön is az illatot. Hasonlít, de .... ott az az édeskés valamilyen mű és borzalom szag, ami minden kimértnél érezhető. Nem volt meg a parfüm illatának kibontakozása a bőrön ( fej, szív, alap.... ugyanmár.... ). Sokáig éreztem , kb 4 óráig a csuklómon majdnem változatlan formában, de ez nem az igazi. Inkább alsóbb kategóriás parfüm, mint, hogy egy ennyire elfuserált, magáról ordító hamisítvány illattal rohangáljak az utcán. Lehet parfümsznobnak nevezni is , de inkább spórolok, hogy valóban minőséget kapjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 19.

szambi

2013. augusztus 18.

Én a West Endben és az Europarkban lévőből vásároltam már nem is tudom hányszor. Utóbbiban több mint 10 éve mérik így az illatot.
Szerintem teljesen jó. A Versace Versus és a Dolce & Gabbana férfi Light Blue imitászión nagyon tuti. Régebben volt Clinque Happy is, az is jó volt.
Megmondom őszintén, szerintem simán van olyan mint egy drágább parfüm. Tök tartós, még este is érezni. Semmi problémám nem volt vele, nekem nem is romlott meg. Az Ember sem panaszkodott.
A röhejes az, hogy ezután becsattogtam a boltba, megnéztem az igaziakat és az eredeti nem is tetszett. Szóval az biztos, hogy nem teljesen olyanok, mint az eredetiek, mert számomra elég nagy volt a különbség. Egész igényesen összerakott illatok ezek.
Hétköznapokra, rohangálós parfümnek igazán megéri. Jó is, hogy most eszembe jutott, majd átböngészem megint a kínálatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

kvitta.girl

2013. augusztus 13.

Imádtam az angel utánzatát,még mostohaanyám is beleszeretett,neki is vittem folyamatosan de aztán hirtelen hányingerem lett a szagától egy idő után..
Aztán a vég ott ért el hogy láttam egy videót hogy készülnek ezek a parfümök,0 higiéniai szabály nélkül,patkányok úszkáltak egy hatalmas tartályba,bár inkább csak lebegett mert már halott volt :S Franciául volt a videó,de annyi leszűrhető volt az angol feliratból hogy nincs idejük kihalászni őket..
Aztán nem is vettem több ilyet,ha kacsa ha nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Aztán nem is vettem több ilyet,ha kacsa ha nem.

kalmaniki

2013. augusztus 13.

Nekem is volt 2 féle kimért parfümöm, még régebben, arra emlékszem, hogy nagyon szerettem őket, cuki kis üvegben adták és olcsóak voltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Farnesol, Isoeugenol, Cinnamyl Alcohol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.